Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Код мене свакако кратежи имају предност над сленговима.

  2. A pošto fokus ovog takmičenja nije ni sleng ni kratež postavlja se pitanje za koga je Sejo ustvari glasao :)

  3. Ако је дефиниција ограничена на 10 ријечи, више је него јасно, мада...

  4. Ma pominjao valjda Ciklon na početku teme da se kratež ustalio više kao forica s nekim tnjistom, a da definicija kratke forme može da bude kratež al ne mora, ili ipak ne može, u klasifikaciji nam vlada izvorni haos.

    Ček da probam da ubodem primere iz ovog zadnjeg kola, ako sam ja njega išta razumeo

    sleng
    http://vukajlija.com/rendati-paradajz/665351

    kratež
    http://vukajlija.com/ostalo-je-samo-dupe/665065

    kratka forma
    http://vukajlija.com/mamu-mu-jebem/665038

  5. Ко још чита те Циконове постове :)

  6. Jok brate, bagatelišemo samo pravila i uputstva, ostalo je ok.

  7. Dobro si ubo ove primere Grujane.

  8. HOĆEMO SLOBODU GOVORA

  9. cenzura gresaka vladajuce partije :)

  10. Ih trebao sam da lobiram za onaj predlog o najboljim drugoplasiranim, sad bih išao dalje. :D

  11. Jebote, ladno nije Hrast nego Xpact.

  12. колко сам га ја испушио лане моје
    ЕДИТ: Мада не смета ми, Видра је имала баш добру дефку, боље да прође то него ово моје вного лоло

  13. Mislim da je Snobijeva defka kvalitetnija, ali se slažem sa Mićkom, mislim da je razlika prevelika, kolko sam izbrojao, imam svega 3-4 glasa

  14. imam svega 3-4 glasa

    лоло, ниси једини :)

  15. Zašto je moj autor protivnik u prvi mah na takmičenje prijavio jednu definiciju a trenutno se glasa za drugu?

    Odakle sad pravo da se mijenjaju definicije?

    Znači, napišemo 5 definicija pa koja dobije bolju prođu tu da kačimo?

    Zašto niko nije to napisao u pravilima, možda sam i ja bio nezadovoljan svojom definicijom za takmičenje?

    Molim objašnjenje.

  16. Ja mislim da je tako, da mozes deset da napises pa da izaberes koju ces da prijavis, meni je to po malo bzv ali izgleda da nije protiv pravila.

  17. Oduvijek sam se ježio tih ad hoc pravila.

  18. srpska posla, jebeš zakon koji nema rupu :)

  19. То је у реду, ал' не би требало да буде у реду да се мења дефиниција. Ако си пријавио дефиницију, нема више мењања. Не мора нико да пријављује дефиницију чим напише, а може да напише колико 'оће дефиниција од почетка рунде до истека рока за пријаве и да се до тог рока одлучи коју ће да пријави. Мислим да ово што је Шкочимишов противник урадио није у реду и не би требало бити дозвољено, ал' не знам да л' је по тренутним правилима.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.