Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Ma nea ba veze, al morao sam malo zatalasati :D

  2. Mislim da nije po pravilu, ne bi Ciklon džaba pisao 'definicije su utefterene, nemojte da ih menjate'.

  3. A možda čoek nije mijenjo, možda sam ja utripovo nešto? :D

  4. Mož biti, kažem ja, ne valja omladini prodavati alkohol posle deset uveče :)

  5. Можда је стиг'о да промени пре тефтерисања, ал' онда, ето, рупа у закону што каже Брус и шта му мо'ш. :Д

  6. Ja mislim da bi definiciju trebalo prijaviti čim se napiše a ne čekati skor jer je to nefer prema autorima koji ne mogu pisati više definicija dnevno.

  7. Ja mislim da bi definiciju trebalo prijaviti čim se napiše a ne čekati skor jer je to nefer prema autorima koji ne mogu pisati više definicija dnevno.

    Nije to ni toliko bitno. U svakom slučaju će njegovu definiciju (ako može da ih napiše više dnevno) videti više ljudi (pratnja itd.). Pri tom ne predstavljam to kao lošu stvar, da ne pomislite da se bunim ili sl. pošto sam ispao, na nama ''slabijim'' autorima je da se izborimo za pažnju. :D

  8. podržavam kucu
    apsolutno u pravu

  9. Мени је свеједно да л' ће да напише једну и одма' пријави или 10 и сачека да види која најбоље пролази. Подржаћу мишљење већине по том питању. :Д

  10. Pa ono kao napiše 5 komada pa vidi koja ima najbolji skor i tu prijavi...
    U principu i meni je svejedno, već sam negde gore pisao da mi se jebe kakva su pravila samo da su jasna da ih ne bi prekršio, ali mislim da je nefer. Opet, ko me jebe što mogu da pišem samo jednu dnevno...

    podržavam kucu

    To kuca mi malo pederski xe xe

  11. pa ljudi moji, kako vi imate ideja za pet dobrih defki. napises jednu da valja, valjda si dovoljno normalan da znas ako je cemu. Pisanje pet defki preljeva.

  12. Pa ja sada npr imam spremljenih 5-6 komada i ne znam koju da prijavim za sl krug, ako prodjem... Samo da rok za prijavu bude bar dva dana, jer sam za prvi krug sat, dva pre početka takmičenja objavio neku definiciju pa sam čekao 24 sata da objavim i za takmičenje...

  13. @ Skočimiš - stvar je u tome da tvoj protivnik do prekjuče nije prijavio definiciju za takmičenje, jer nije bio istekao rok za prijavu, a on je bio napisao dve definicije. Ja sam mu rekao da prijavi poslednju, pošto se on nećkao između te dve. Valjda je 'teo da vidi koja će ovako bolje da mu prođe, š'a znam.

  14. Valjda je 'teo da vidi koja će ovako bolje da mu prođe, š'a znam.

  15. Valjda je 'teo da vidi koja će ovako bolje da mu prođe, š'a znam.

    Tako je. Nije uredu od strane mog protivnika što me optužuje bez osnove lolool
    Ako je odlučeno do tad i tad da se prijavi defka znači da ja mogu da prijavim koju hoću. Mogu i deset da napišem i da prijavim koju hoću,niko nije rekao prvu koju napišeš e ta baš ide na takmičenje. A i ne razumem koj se djavo žališ prolaziš ti ne ja :) a i skapirao sam nešto danas odjednom 7 8 minusa to je zbog tvog posta ovde a ne volim tužibabe pa to ti je,još iz sredje lololol :)))) Inače Seja se tako zeznuo što je prijavio odma defku,realno.

  16. Pa i jest Sokoćalo, nemoguće je da je neko tražio protivnika Skočimiševog, pa da krlja minuse. Nije te Skočko pomenuo baš nadimkom.

  17. Ma istripovao sam se. Izvinite moliću.
    MIsli sam neko ko je čitao diskusije pa posle išao da glasa... no nebitno :) Nije u tome poenta. Nego u prijavljivanju defke.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.