Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Mislim da niko nije ni znao ko je Skočimišov protivnik, osim njega i tebe, dok se nisi javio.

  2. Ma istripovao sam se. Izvinite moliću.
    MIsli sam neko ko je čitao diskusije pa posle išao da glasa... no nebitno :) Nije u tome poenta. Nego u prijavljivanju defke.

    Još nešto kacam već odje na ovoj temi,inače ne volim te prepirke ni ovako u životu a kamoli preko neta, ali grebe me. Pošto je ovo tema za diskusiju a grebe me nešto oko takmičenja kad je već o tome ovde reč,Thilma treba diskvalifikovati sa takmičenja i Mičelija pustiti dalje pošto je ovaj na prljav način pokušao proći i prošao dalje a nije se kosultovao sa modovima.

  3. Bilo bi lepo da kežeš i zašto, ja nemam pojma o čemu se radi?

  4. Зато што га напали људи овде на теми па да пребаци то код мене лололо

  5. Zašto ? Kako ? Zbog čega ?
    Jao... ovo me sad interesuje.. :)

  6. Зато што га напали људи овде на теми па да пребаци то код мене лололо

    loloolo napali me na temi... Ali eto reko pa poreko opet ja i moja smotanos'
    Eev mičelijeve defke i thilmovih komenta http://vukajlija.com/moze-sebi-da-sapne/664940
    a evo i dokaza da je defka plag... Sad je treba obrisati i sam sam sebe upleo odje lolol
    http://vukajlija.com/moze-sam-sebi-sapnuti

  7. Ааааахахахахахахахаха, па хвала ти Сокоћало што си потврдио моје тврдње лололололо

  8. Da se ja pitao ja bih proterao autobus ovuda. Nije to tako loše kao što izgleda.

  9. Ex težak je život nas slobodnih umetnika. Ali da si ovo stavio ne bi me grebalo nego si neke gluposti podmetao no dobro. CILJ OPRAVDAVA SREDSTVO :)

  10. Prodajem traktor IMT 577, cena po dogovoru.

    Ne kenjajte više, ili se takmičite ili nemojte, samo prestanite sa plakanjem.

  11. Prodajem traktor IMT 577, cena po dogovoru.

    Je li duplak?

    Sokocalo, što uze ljudima 10 minuta života zabadava, decxko? Crv nije ni postojao.

  12. Sokocalo, što uze ljudima 10 minuta života zabadava, decxko? Crv nije ni postojao.

    Iz istog razloga iz kog sad ti potroši tri lololol

  13. Ja sam ti davao pluseve, mogu modovi lako provjeriti.

    Nije meni zbog tebe, ako hoćeš eto ti prođi (svejedno neću imati ovih dana vremena ni za sebe a ne za takmičenje, sutra pijem, prekosutra ko živ ko Radišić, u nedelju roštilj, kuku majko), već zbog pravila, jebiga, pravnik sam, nervira me slobodno tumačenje :)

  14. ziklone, što zaključa temu, taman sam bio ispisao za koga glasam... klikinem pošalji, kad ono mudanca!

  15. zakasnio si, drugi put budi agilniji :)

  16. jel ovo tema za sise?
    A NIDJE SLIKA!?

  17. Bruce

    zakasnio si, drugi put budi agilniji :)

    e, sekunde su bile u pitanju...

  18. e, sekunde su bile u pitanju...

    A imao si samo dva dana za glasanje...

  19. e, jebiga, jedino ako ciklon hoće da mu pošaljem na pvt kako sam glasao
    stvarno nisam stigao od posla...

  20. ево цики иде на ртс да се то обнародује: а сада гласа гуги, директно укључење из Јагодину лоло

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.