Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. I bre, gugi, imaćeš naredni krug, pa naredni... do devetog :)
    A ja znam da si glas'o za mene, tako da imaš pivo svakako lolo

  2. MileBubreg

    ево цики иде на ртс да се то обнародује: а сада гласа гуги, директно укључење из Јагодину лоло

    samo da uzmem kravatu i da krene u etar lolo

    Count Zero

    I bre, gugi, imaćeš naredni krug, pa naredni... do devetog :)
    A ja znam da si glas'o za mene, tako da imaš pivo svakako lolo

    naravno da jesam!!!

    Ovih dana imam jako puno posla tako da nisam znao gde teram

  3. Zašto je tema za glasanje još otvorena?

  4. КАД ЋЕ РЕЗУЛТАТИ ДА ВИДИМ КОЛИКО САМ ИСПУШИО?

  5. Zbunilo me pošto je bač glasao u pola 11, mada nije ni bitno...

  6. Možda bi bilo bolje da se unapred zna ko će biti s kim u kojim grupama, kako ne bi ispalo da je biranje autora po grupama namešteno. Recimo kaže se pobednik iz duela u diviziji C će ići s pobednicima iz divizije F i tako...

  7. Много се бре људи оптерећујете, лепо запата реко... НЕ ИГРАМО У ЗЛАТНЕ ГАЋЕ

  8. Ako sledeća divizija ne bude naša ću se utepam garant.

  9. Skajtalkeru, što si se onda prijavio ako ti se ne igra ?

  10. Хахаха види га, брале игра се мени, ал неколико вас се опасно оптерећује. Играј и не калкулиши толико јебено, не играш у милијарде већ због спрдње

  11. Ja na more nisam otišao zbog ovog takmičenja, čak ni na zimovanje neću ići kako bih ispratio polufinale.

  12. Убиј се ололололо

  13. Ubio prvo sebe pa ženu .
    EDIT : Nema veze, bar sam dao predlog, a vi kako hoćete.

  14. Ovaj put sam na Krajslerovoj strani. Sve u stranu, takmičenje do kraja pratim.

  15. o čemu mi pričamo ovde?

  16. Sokoćalo nemoj me braniš sledeći put molim te.
    A u svoju odbranu mogu da kažem - jbg, nisam hteo, nisam vido (a tražio sam) dešava se najboljima.
    Thilmou sve čestitke i prolaz u sledeće kolo želim pesmom udri Brusli, tepaj Brusli, potepaj gi svi.
    Ono kad se objektivno pogleda sa ove distance nezna se ko je kvarniji od nas dvojice, jednostavno dva ološa od čoveka i nefer igrača do daske.

  17. Него реците ви мени пошто нисам у току баш, мој пар није написао дефку - значи ја идем аутоматски у следећи круг. Е сад, да л' ја могу да користим исту дефку и за следећи круг, пошто није било гласање? Контам да могу, ал' рек'о за сваки случај да питам.

  18. Е сад, да л' ја могу да користим исту дефку и за следећи круг, пошто није било гласање

    Oćeš i da ti otpevamo nešto? Naravno da ne možeš, nego bolje zagrej stolicu.

  19. А мене занима је л могу да потурим дефку од пре пар месеци, ако ми не падне на памет ништа нормално што бих могао да дефинишем, наравно ако та дефка испуњава услове од 10 речи у телу итд итд.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.