Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. X puta je odgovoreno da mora da se svaki krug piše nova defka. Mada što se tiče ovoga slučaja najked, ne znam jer vam nije bilo glasanje. Napiši novu brate šta te košta.

  2. Oćeš i da ti otpevamo nešto?

    Може ружа румена, контам да си шлагер певач.
    Знам људи да мора нова дефка у сваком кругу, ал' ово је специфична ситуација. Слаб сам са временом и са инспирацијом, па сам мислио да потурим опет ову па шта буде.
    @skytalker
    Не може

  3. Nejked, koliko sam ja razumeo Zyclona, upariće te sa nekim drugim čiji je protivnik takođe odustao.
    Evo, ovo je napisao pre par dana...
    http://vukajlija.com/forum/teme/53171-vukajlija-freestyle-oficijalna-tema-za-diskusije?strana=17#post_2415474

    @ sijalica - nemam nameru da sada tražim zamenu za tebe. Videćemo ko će sve odustati do isteka roka za pisanje definicija, pa ćemo autora čiji je protivk odustao ukstiti sa tvojim protivnikom.

    pa ćemo autora čiji je protivk odustao ukstiti sa tvojim protivnikom.

  4. Jabučilo, Sijalica je napisao defku...
    al nije, koliko sam uspeo da ispreatim zeusic(il kako već da ne proveravam džabe),napisao tako da ti je protivnik DBSK 97...

  5. Da zeussick nije napisao.

  6. Jabučilo, Sijalica je napisao defku...

    Ja sam samo naveo šta je Zyc rekao. Bitno je da će ga upariti sa nekim, par ljudi nije napisalo defke.

  7. Ko više koči diviziju I da mi je znati, hoću da gledam kako meljem leprija.

  8. И ја како ме гуги меље лололо

  9. Zašto je Kajtez požućen ako je uraczaganje prošao ?

  10. БОЖЕ ПРОПУСТА, ЗАТВАРАЈ ТАКМИЧЕЊЕ

  11. Daj Mićko pomislio sam da nije diskvalifikovan garac ili tako nešto, mani se trolovanja.

  12. Ja putujem u subotu uvece. Posto vidim da ce sledeci krug tesko krenuti do tad, jel mogu ja da objavi definiciju pre pa da je okaci neko od modova?

  13. Pa dobro nisam puno omašio, 9 od 12 za koje sam glasao su prošli.

  14. Ма зајебао се Смарко, ионако се једва натерао да преброји, обавестили би нас да је овај дисквалификован.

  15. Можеш да даш некоме шифру па да окачи и оставиш му текст...
    Мада може неко и у твоје име ако оће да окачи, пошто није неки проблем, бар што се мене тиче

  16. Ма зајебао се Смарко, ионако се једва натерао да преброји, обавестили би нас да је овај дисквалификован.

    Стопроцентна истина

  17. XPACTE kontaktiraj me preko pvt, učiniću ti ja uslugu, nije problem. razmenićemo telefone bićeš obavešten svaki dan šta se dešava.

    Ozbiljan sam.

  18. Nisam ja zaključao temu, već drugi moderator.

    Mičelijeva defka je obrisana jer je plagijat (nenamerni). Nije bitan skor, već datum pisanja. Red bi bio da su svi koji su njemu dali pluseve odu do druge, starije defke i plusiraju je.

    Raspored autora po grupama će biti određen kada se završe kvalifikacije.

    @ nejked - već negde napisah, ali daponovim: sa tobom je uparen autor čiji protivnik takođe nije napisao definiciju. Definicija koju si napisao za kvalifikacije i dalje važi za kvalifikacije. Ako prođeš dalje, onda ćeš pisati nove difinicije, kao i svi koji prođu dalje.

    @ skytalker - ne mogu se dostaviti staredefinicije, jer se za takmičenje pišu nove.

    @ Xrast - dogovorićemo se danas ili sutra putem PVT-a.

  19. циклоне, ја сам вољан да понудим неко прасенце да погураш мало моју дивизију.. онако преко реда... могу да додам и неки кајмак..

  20. ko ima kajmak i dupe podmazuje :)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.