Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Kornelije, Jabučilo i Džefri meni najbolji u ovoj. Kornelije napisao do jaja defku ali kapiram da neće proći jer se masi više sviđa Bilijeva. JEBIGA KORNELIJE, MORALNI SI POBEDNIK!

  2. ROSO NAPISAO BLJUV GODINE, ZA TO SE MORA GLASATI!

  3. У неким дуелима ме било блам да дам глас.

  4. ManUtdOwn18
    Može da dođe do problema sa Zapatom, pazi Cajk.

    Kakvih problema?

  5. Pa neko piše Zapata, neko piše Promoter.

  6. Па пише вамо да се такмичи промотер, а он је вратио надимак на Запата.

  7. Циклон, дај свој суд о овоме. Мени је ово превише сличности.
    http://vukajlija.com/ni-ne-znas-da-hoces/665183#comment_2630505

  8. Dobre defke u obe divizije, nije bilo lako odabrati za koga da glasam.

    Crno
    Čestitam Jabučilu. Dao sam sve od sebe, ali to jednostavno nije bilo dovoljno. Mogu da se nadam da ću se, poučen ovim iskustvom, u budućim okršajima bolje pokazati i doneti radost mojoj armiji fanova. Sve vas volim i mir u svetu, gladna deca u africi. :suza:

    Hvala Crno, ali glasanje je tek počelo. Tvoja defka je classic, i to uvek dobro prolazi, tako da je sve moguće...

  9. jebemliga, jaka grupa, al za nekog mora da se glasa...

  10. Izvinite ako je došlo do zabune. zapata ubuduće... RACHUNAJTE MI I GLASOVE PROMOTER HIHIHI MOLIM WAS.

  11. Da, mislim da sam napisao na temi da sam promenio ime.

  12. Realno, koji element straha ubacuje ova slika i stari nadimak.

  13. Reci, a? :) Naravno, ako Ciklon ne odluči da su glasovi neregularni ahahah

  14. Ma jok, pa uvek pričaju kako se glasa za defku, a ne za ime lolo.

  15. Zabranjeno je menjanje korisničkih imena do kraja takmičenja. Dakle, dok god se takmičite, ne smete više menjati korisnička imena. Zapato, nije fora što si ovo odradio sada - mogao si da sačekaš dok ne prođu kvalifikacije.

  16. Kao Promoter ga malo ko zna, pa je rešio da na fazon Zapate uzme više glasova.

  17. A Promoter je Zapata? Pa što ne rekoste da glasam za čoveka, treba podržati mlade i neafirmisane autore

  18. Daj jebote Ciklone visim na forumu i četu stalno, skoro svi su znali.

  19. krajsler, dođeš mi pivo!!!

  20. Ciklone nemoj to sad raditi, ako je menjanje nadimaka bilo zabranjeno bilo je, a ako nije, onda dozvoli i sada, pravila igre se nikad ne menjaju dok igra traje...

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.