Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Citam postove na ovoj temi vidim koliko se ljudi primaju na ova takmicenja, kao da ce milione dobiti. De ljudi opustenom, igramo se malo. Drago mi je sto ova takmicenja povecavaju citanje definicija. Tacno kontam da bi trebala biti neka tema na forumu gdje mozes prijaviti svoju definiciju da bi je ljudi citali.

  2. Tacno kontam da bi trebala biti neka tema na forumu gdje mozes prijaviti svoju definiciju da bi je ljudi citali.

    To je otprilike bila ona tema za predlaganje za naslovnu, koja će se otključati kada se okončaju ona tamo takmičenja.

  3. Još nešto, reć ću isto k'o i protivnik, "kako Ciklon odluči nek bude tako, ni ja se neću ljutiti", ali je trulo menjanje pravila igre dok ona traje, to je kao da je na fudbalskoj utakmici između Brazila i Egipta Robinjo igrao rukom u šesnaestercu, dolazi sudija i kaže "sad si igrao rukom, od sad toga nema više", i nikom ništa, ni penala, ni kurca ni palca, a ni Egipat ne može da se nada ni golu, ni remiju ni pobedi, jer je Brazil jači i ne sme se tako lako protiviti njemu.

    Па није, у фудбалу су установљена правила, а у новом спорту с лоптом под називом "такмичење вукајлијаша у дрвљењу курца" нису, стога се и могу мењати и додавати, није устав јебогати. Што си искризирао тако, човече, па ако је запата није Кафка (притом мислим на Франца, не на нашег), добра дефка ће га усрати, нису ни људи толико луди да гласају САМО за име?

  4. To je otprilike bila ona tema za predlaganje za naslovnu, koja će se otključati kada se okončaju ona tamo takmičenja.

    Ma znam nego sa konto malo samoreklame :) tipa da prijavis neku svoju koju smatras da je dobra da se predstavi...

    EDIT: ali ne da se samoreklamiras sa tr'es definicija...

  5. E meni je ovo takmičenje do jaja(hvala Ciklone!) jer mi je defka koju sam prijavio ocenjena sto puta a neke druge po fazon 15 puta. Samo to je nagrada po sebi plus što sam prošao u drugi krug i obezbedio da mi se još jedna ili više(zavisi od daljeg sistema takmičenja) defki relativno dosta puta pročita/oceni. I zato, iako sam to negde gore pisao, ovo takmičenje je za neafirmisane autore prava stvar.

    P.S. Ko mi kaže da se uvlačim Ciklonu u dupe zbog onog gorepomenutog "hvala" unapred ga pozivam da mi se napase muda.

  6. A zapata je neko ime šta?

  7. nije,al se lozi da jeste :D

  8. A zapata je neko ime šta?

    Poznatiji je Promoter.

  9. Нису лоше дивизије, посебно ми жао за први пар прве, пошто грујан има добру дефку, а Џефри одличну, ал' ће грујан испушити. Крајслер је добио мотивациони глас иако ми се запатина дефка више свиђа.

  10. mićko, kakve su prognoze kod tebe i mene? kuj ide dalje, šta misliš?

  11. Идеш ти, лагано. Нећеш ме ошашавити баш са нулом, али ће бити фазон 40:20 за тебе. Видео сам то на кеца :Д Мораћеш да ми оправдаш име и освојиш куп...

  12. meni bila frka kod miloša i duha.
    tu sam baš dugo mozgala.
    ne znam da li par sme da se preskoči?
    valjda sme, al', 'ajde sad ..

  13. U ovoj grupi sam i ja imao nekoliko dilema... Jaka ekipa i OK defke.

  14. meni bila frka kod miloša i duha.
    tu sam baš dugo mozgala.

    +1

  15. ne verujem, mislim da će biti tesno

  16. Што нико ништа не критикује? Као све је кул, све је супер... Хејтери, тотално сте ме разочарали...

  17. njenjemi, što da kritikujem?
    svi smo se potrudili.
    a i realno, stvar ukusa.
    nego, da vidimo, kome ide tvoj glas? :DD

  18. da l' će se završi glasanje do 15 jula lolo

  19. što, da neš možda na more ekeke

  20. nego, da vidimo, kome ide tvoj glas? :DD

    ТВЕЛВЕ ПОЈНТС ГОУЗ ТУУУУУ.... АЗЕР БЕЈЏ АН
    Гласао сам бре...

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.