Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. idem na more 1 avgusta

  2. ten points gouz tu spein

    ne videh bre da si glasao,
    mislila sam da podjebavaš. lololo

  3. gouz tu gouz
    ovo ko obraz uz obraz

  4. idem na more 1 avgusta

    Znači, od sad glasam protiv tebe da možeš na more...

  5. Нису лоше дивизије, посебно ми жао за први пар прве, пошто грујан има добру дефку, а Џефри одличну, ал' ће грујан испушити

    Jebiga, šta da se radi u takvoj situaciji, ispadneš, zagušiš definicije idejama koje si imao za nastavak takmičenja i aukurac.

    Nego tu može odlično da se vidi da ljudi glasaju za ime, Đofrijeva je stvarno dosta bolja tako da najverovatnije nijedan glas ne bi dobio samo da nisam ovako afirmisan autor i blagoobrazan forumaš, a i žene me vole.

  6. Jebiga, šta da se radi u takvoj situaciji, ispadneš, zagušiš definicije idejama koje si imao za nastavak takmičenja i aukurac.

    Meni je to najžalije... Imao sam nekih, rekao bih solidnih ideja, a čini mi se da je Rosoneri u prednosti za sada... :(

  7. Jel moze da se pise defka za sledeci krug, ocu rec objavljuje?

  8. Đofrijeva je stvarno dosta bolja tako da najverovatnije nijedan glas ne bi dobio samo da nisam ovako afirmisan autor i blagoobrazan forumaš, a i žene me vole.

    subjektivna stvar, nisam pročitao ni jedno ime autora za kojeg glasam pre samog glasanja, osim ako su obe defke govno - u tom slučaju glasam metodom slučajnog izbora...

  9. Rekoše da ne može... Čak i Hrast koji nije tu za vikend nije smeo da objavi defku za dalje...

  10. Ja sam se dosta dvoumio između Sharpa i Cornelija. Po meni su njih dvojica napisali najbolje definicije od autora iz A i D grupe. Ali, neko mora da ispadne, jebi ga...

  11. Da čestitam Rosu koji je pošteno prošao dalje... Bravo majstore, mislio sam da imam šanse i iskreno sam se nadao da ću ja proći, al jbg... Nadam se da ćeš makar do finala stići... :)

  12. Ko u mojoj diviziji koči sumpor mu poljubim?

  13. Ne koči niko, svi su predali defke do utorka, samo cajk da se smiluje...

  14. Cajk decxko za šta primaš platu?

  15. Rahmetli babo Atif

    Jel moze da se pise defka za sledeci krug, ocu rec objavljuje?

    Ne može.

    Eufrat

    Ne koči niko, svi su predali defke do utorka, samo cajk da se smiluje...

    Po ko zna koji put moram da se ponavljam: ne mogu u jednom danu da stavim sve divizije za glasanje, nego moram da podelim. Danas se pokreće tema za dve divizije, sutra za još dve i u nedelju bi trebalo da budete obavešteni kako će autori biti raspoređeni za nastavak takmičenja po grupama.

    Boxer

    Cajk decxko za šta primaš platu?

    Kako za šta? Pa, za kafe pauzu, 'ebote. Misliš da je lako imati kafe-pauze na svakih sat vremena? ;-)

  16. Ја сам гласао за Крајслера зато што је на свакој дефки са такмичења оставио шлихт-комент а после плакао што му је противник променио име, треба наградити толики труд :)

    Главни и Давид су ми били једина дилема.

  17. Kako za šta? Pa, za kafe pauzu, 'ebote. Misliš da je lako imati kafe-pauze na svakih sat vremena? ;-)

    Hehe, mnogo me podseti na Divlju šaltersku službenicu:
    http://www.youtube.com/watch?v=9obrt1jD7xk
    Od 1:04.

  18. до кад траје гласање за ове дивизије тренутно?

  19. Glasanje traje do petka, 28.06. do 19:00 časova.

    Piše ti na temi.

  20. не знам ја то, нисам ја одавде, па реко' да питам.
    нисам пратио ништа ево два дана због обавеза, саћу да гласам за аутсајдере.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.