Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Ne znam Vejve jesam li prosao, al' hvala u svakomslucaju.

  2. Пушћај гласање!

  3. Ја сам због тога гласао за његовог противника, исто као иза противника оне мале БСК97, и њена је слична, има у коментарима.

  4. Sa' ću da vidim i to Stevane.

  5. Sad treba proći Zyclonov strašni sud. Najebali smo. ;)

  6. И треба,.. батина је из раја изашла!

  7. Nađoh stariju: http://vukajlija.com/sustinski. Dakle, još jedan autor je u diskvalifikovan.

  8. Ja sam i ja zbog komentara glasao za drugu defku, jbg verovatno covek nije namerno. Nego moglo bi da se za sledece takmičenje angazuje Sasa Popovic i da objavljuje rezultate i da viče "dalje ide, dalje ide, dalje ide..." A u toku glasanja da bude Andrija Milosevic da navodi ljude na glasanje: " glasajte, glasajte i glasajte, da ne bude posle kuku majko ovaj moj propade.."

  9. Ако желите да гласате за аутора Милош-88, укуцајте 1 и пошаљите на 2090. Цена поруке је: у вип мрежи 35дин, теленор мрежи 85дин, мтс мрежи 86дин... Гласајте, можда ћете некоме променити живот!

  10. Код два-три пара сам дао минус на обе и некако одлучим која је мање лиоша. А онда ми дођу Брус и Бенисијо и онда разбијај главу која има квалитет више.

  11. Само пар речи пошто нисам ништа написао на овој теми.
    Хтео бих да се захвалим свима који су гласали објективно и разумно за дефиницију која је њима квалитетнија. О оним другима, који гласају на други начин, не желим ништа даље да коментаришем, не схватају суштину и драж такмичења.
    Наравно, хвала свима који су гласали за моју дефиницију и која им се свидела.
    Честитам противнику на фер игри и заслуженом проласку у даље такмичење, заиста је одрадио страва дефку. Ето.

  12. ГЛАВНИ НЕЋЕ ТО ТЕК ТАКО ПРОЋИ!!!

  13. Колко су вам срање дефке

  14. Хтео бих да се захвалим свима који су гласали објективно и разумно за дефиницију која је њима квалитетнија.

    Tj. onima koji su glasali za moju definiciju...

    О оним другима, који гласају на други начин, не желим ништа даље да коментаришем

    Tj. o onima koji nisu glasali za moju defku...

    Izvini, brate, al moram da ti kažem da ovo što si napisao mi tako jadno izgleda... Šta sad kukaš? Ispao si. Imaš subjektivno mišljenje da je tvoja bila bolje. Isto i ja mislim da je moja bila bolja od Rosove, al eto, čovek prođe jer je htela većina tako... Pa ne kukam, krivo mi jeste, al ne kukam...

  15. Ovaj krug neću glasati, ima dosta parova za koje sam neodlučan.

  16. Мислим да је дефиниција ''Рижа за јести'' аутора Жајка истакла у први план фаворита.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.