Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Не кукам него желим да се захвалим људима. Ионако немам идеју за друго коло а и били је далеко квалитетнији. Једино ми жао добре читаности.

  2. Isto i ja mislim da je moja bila bolja od Rosove

    НАРОД ЈЕ ПРОГОВОРИЈО

  3. Ja sam i imao krš ideja za drugi kru, al baš krš, po čitav dan sam razmišljao o tome šta dalje napisati, al očigledno sam požurio...

    Btw, sad bacih pogled da se prisetim, ja i jesam glasao za tebe jer mi se tvoja više svidela, al jbg...

  4. ма брате није нико умро јебига
    ја бих искрено много радије волео да узмем онај турнир у хаксу него ово

  5. Ок је. Идем на море ускоро тако да бих свеједно и да сам прошао, не бих могао да испратим даље такмичење. Докле год сам ту, пратићу.

  6. Код два-три пара сам дао минус на обе и некако одлучим која је мање лиоша. А онда ми дођу Брус и Бенисијо и онда разбијај главу која има квалитет више.

  7. НАРОД ЈЕ ПРОГОВОРИЈО

    Ja sam pošteno čestitao...
    Ono je subjektivno mišljenje, valjda svako o svom misli najbolje...
    P.S. Ponuda i dalje važi... lolololo

  8. ја сам реко своју цену лоло

  9. Ja sam zbog te Benisijeve srećan što ne glasam u svom duelu. Stvarno je napisao odličnu.

  10. Апсолутна нула вс жикина династија, који курац?

  11. via mobile @Usce #Cecin koncert

    U DEFINISANJU SVI SU GREŠNI PREŽIVEĆE SAMO SREĆNIIIIIII!!!!

  12. ovog banovati što čita Vukajliju za vreme Cecinog koncerta :)

  13. Bolje on da tvituje, nego ti :)))

  14. Našao si da tvituješ na koncertu srBske maike, sram te istid bilo :)

  15. Čini mi se da je divizija G najslabija do sada. A Žajkova definicija je nerealna.

  16. Mićko
    Апсолутна нула вс жикина династија, који курац?

    ја сам вала и образложио тамо да не дам глас ником, иако је против правила. не разумем да ова прва има однос гласова 45:10, а потпуно је небулозна. зато је требало да буде лаки лузер система, сад ће да испадне бенисијо или брус са оваквим дефиницијама, а неки од ове двојице ће да прође. ЖРЕБ ЈЕ СРАЊО!

  17. ЖРЕБ ЈЕ СРАЊО

    Nije žreb nego neke definicije. I nije mi jasno što takve definicije tokom takmičenja dobiju pun kufer pluseva, a inače se napasu minusa.

  18. Хоћете да кажете да Циклон, због развијања оваквог система, треба да има РИЖУ ЗА ЈЕСТИ?

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.