Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Мој приједлог и даље стоји, на Циклону је да одлучи.

  2. Ma, igraš do kraja, pa kad ispadneš - ispao si.

  3. Предлог је тотално небулозан и циклон ће да га напасе курцем. Шта се глупираш, шта те брига што ти кењају? Пси лају на караване, каравани пролази. Сад ја узмем и напишем врхунску дефку (лол) и дође десет аутора и каже ми да је срање и ја се сморим и обришем је? То је твоја логика.

  4. I ja mislim, brate... Ja bih dao sve samo da mogu da nastavim da se igram, a ti koji ima tu priliku, spreman si da je baciš u vodu...
    Cepaj samo kad ti kažem...

  5. E, ljudi, stvarno, glasajte za defku. Uopšte nije teško ignorisati ime autora. Otvorite dve suprotstavljene defke u dva taba i čim se odlučite koja od dve je bolja, onu drugu eliminišite, pa tek tada pogledajte čija je pobedila.
    Tako ja radim.
    Pa sam malopre skontao da sam glasao protiv SMarka.
    Sad mi nije svejedno.
    Zapravo, razmišljam da editujem post sa glasovima.
    Pa da posle editujem i ovaj post.
    Kad malo bolje razmislim, ljudi, glasajte za autora, mora od nečega da se živi.

  6. Pa sam malopre skontao da sam glasao protiv SMarka.
    Sad mi nije svejedno.

    Sad si ga ugasio, dodji juče po odabranu :D

  7. Добар пост.
    Препоручио бих ти да што прије едитујеш глас, пост не мораш, јебе ми се за њега.

    Тако и ја гласам, прочитам обије, одлучим која је боља, гласам, видим ко је, промијеним одлуку, гласам за аутора и пуца ми курац.
    Шалим се.
    Или не шалим.

  8. дрма тај алцхајмер оца му јебем лудог

  9. doktor hause bog te jebo dragi...dabome da je u satenu!

  10. Pa sam malopre skontao da sam glasao protiv SMarka.
    Sad mi nije svejedno.

    Budi dosledan, ne menjaj ništa! :)))

  11. Sad si ga ugasio, dodji juče po odabranu :D

    Ништа се не смиј, и ти мо'ш да отпишеш одабране слободно.

    Размислићу кад испа'нем по кол'ко да вам шикнем банове, неће бит' преко 20 дана вјероватно.

  12. Ништа се не смиј, и ти мо'ш да отпишеш одабране слободно.

    Smare, prodajem proteine jeftino, a ze tebe još jeftinije... lolololo

  13. СВИМА ЦРВЕНЕ КАРТОНЕ И 3:0 ЗА ИСТВИЧ! АУКУРАЦ

  14. Smare, prodajem proteine jeftino, a ze tebe još jeftinije... lolololo

    Дај двије канте за 60 еура и гласај за кога гој ој

  15. sta sere ovaj CMarko. Bolja druga defka.

  16. Rahmetli si Rahmetli.

  17. Ja sam jednom glaso protuv Brusa, četiri dana me pratio neki BMW sa zatamljenim staklima.

  18. Размислићу кад испа'нем по кол'ко да вам шикнем банове, неће бит' преко 20 дана вјероватно.

    Štaš da ti kupim u USA? :))
    Ima neki polovni Iphone 4s za 40 dolara, more li? :D

  19. uh, par dilema sam imao, najteze kod smareta i nessa, jer su mi u istom rangu pa sam to na eci peci pec. morao sam za zajka, moj glas ne menja nista a ono je nadrealno i u rangu sa plee.
    Mislim da bi trebao Ziklon da produzi glasanje za ove divizije do 7h uvece sutra jer nije fer, druge divizije su imale dosta vise vremena a samim tim ce i vise ljudi glasati nego sto bi glasalo ako ostane do 12h sutra.

  20. Ja sam jednom glaso protuv Brusa, četiri dana me pratio neki BMW sa zatamljenim staklima.

    To nisu moji, moji su ti ubacili implant pa te pratim satelitski.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.