Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Зајебано је то кад је модераторова дефка боља, ако гласаш за њега испаднеш шлихтара..ако гласаш против..испаднеш са сајта.

    Не кажем да је Смаркова дефка боља, али јесте. :)

  2. ZdrakuLa slobodno se uvlači u guzicu, držim te za pertle :D

  3. Ma ne kenjajte, taj što je bio zlopamtilo više nije mod.

  4. Ja otkad sam napiso CMarku da je sisa, samo udaram refresh i cekam ban.

  5. Mislim da bi trebao Ziklon da produzi glasanje za ove divizije do 7h uvece sutra jer nije fer, druge divizije su imale dosta vise vremena a samim tim ce i vise ljudi glasati nego sto bi glasalo ako ostane do 12h sutra.

    MILOŠA ZA ČLANA KOMISIJE!!!

  6. Drži čvršće kume upadoh duboko :D

  7. Nema tu čekanja, bolja defka i kraj priče da je i Kazan u duelu.

  8. To nisu moji, moji su ti ubacili implant pa te pratim satelitski.

    E onda su Kurdovi, treće nema da jebe oca očinjeg.

  9. Slušaj ga što se raskokodakao od kad je prošao Džakula. Pa jebote pokrij se ušima i ćuti kad si prošao na onaj način :D

  10. Jesam ja kriv što ljudi ne koriste pretragu, ne... I puši kume :D

  11. E onda su Kurdovi, treće nema da jebe oca očinjeg.

    Ta informacija se ne može ni potvrditi ni opovrgnuti. Dođi za 50 godina kad otvorimo dosijeja :)

  12. ćuti kad si prošao na onaj način :D

    Jebiga, al je prošao :)

  13. Brus za 50 godina otvarajte te dosijee mojoj deci, mene će odavno zelena trava pokrivati. :)

    Al barem da nešto zanimljivo piše u tim dosijeima, al ono prc.

  14. Jebiga, al je prošao :)

    Na nesreću cjelokupnog takmičenja :(

  15. Štaš da ti kupim u USA? :))
    Ima neki polovni Iphone 4s za 40 dolara, more li? :D

    Може, ако га не добијем 46 дана + пдв.

    ZdrakuLa slobodno se uvlači u guzicu, držim te za pertle :D

    Ти си у исти кош са њима, чисто да знаш.

    Продужава се гласање док не освојим апсолутну већину.
    Чекамо гласаче из Рожаја да дођу, осјећам да ћу добит' охохо гласова, тако је бар било у прошлости.

  16. Ne piše nikad ništa u tim dosijeima, to je samo tehnika zastrašivanja - zovnu te na razgovor, a na stolu kao slučajno debela fascikla sa tvojim imenom, ti se ukenjaš i sve priznaš, a u fascikli sirnica, tri lista mortadele i kriška buđavog hleba sve umotano u politiku i danas...

  17. Чекамо гласаче из Рожаја да дођу

    хаха, вицкаст си јеб'о ли те мило у вр' гуз'це.

  18. Чекамо гласаче из Рожаја да дођу, осјећам да ћу добит' охохо гласова, тако је бар било у прошлости.

    sad bi ja trebao da glasam za tebe, jel?

  19. Ne piše nikad ništa u tim dosijeima, to je samo tehnika zastrašivanja - zovnu te na razgovor, a na stolu kao slučajno debela fascikla sa tvojim imenom, ti se ukenjaš i sve priznaš, a u fascikli sirnica, tri lista mortadele i kriška buđavog hleba sve umotano u politiku i danas...

    E super.

    U tom slučaju za 50 godina, mojoj deci napravite po jedan sendvič i pričajte im kako im je ćaća bijo govno od čoveka i nije priznavo sud svoje partije. ;)

    I ne zaboravite rusku salatu.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.