Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Nemam ja ništa s njima, previše sam lajav da bi me zaposlili :)

  2. хаха, вицкаст си јеб'о ли те мило у вр' гуз'це.

    Волим да збијам шале.

    sad bi ja trebao da glasam za tebe, jel?

    Оли да почнем причу о гласању ја опет? Или сам знаш?

  3. Ako SMarko bude brojao glasove opet ima Straja da pobedi u ovom krugu :)

  4. a ne no će opozicija :)))

  5. Moderatorima - zlikovcima nije trebalo dozvoliti da se takmiče! Nije dosta što banjavaju ovaj nesretni narod nego treba i sirotinji da zauzimaju mjesto na takmičenjima.

  6. За шта ли служи она оловка поред нечијег поста забога... Чек' да провјерим

  7. a nije Smare zlikovac, vidiš da je namerno napisao sranje da pruži šansu mladim autorima :)

  8. evo na pink prenos koncerta uživo. dobar je!

  9. Vidi što je Provinaro pustio jezičinu....

    Sram te bilo, tolko mator, a tolko sereš.

  10. More tako.
    Ja mislim da je njemu Ness uletio... neku lovu ili nešto :))

  11. Hvala Bruse :(

    E jebiga, nisam gledao koga kačim kad trolujem moderatora :(

  12. Nesss je klinac? Jel radio prijemni?

  13. Jel radio prijemni?

    Kupio test ;)

  14. Glasao. Elem, ja otvorim lepo temu za glasanje, napravim tabelu 1, 2, 3, 4, 5 i onda otvaram definicije u paru pa odlučim koja je bolja i samo kopiram ime autora kojeg NISAM pogledao pre glasanja i nalepim pored broja :))))
    POŠTENI SELJO.

  15. Jbg ipak sam se odličio i glas'o.

  16. Solidne su ove 2 grupe, ali ništa posebno...Bilo mi je teško kod 3 para: SMarko i ness, Benisijo i Bruce i proviron i deky_aod.
    Cajkolone brate, produži glasanje još 2-3 sata, malo ljudi je glasalo u odnosu na prethodne divizije.

  17. Jest' vala malo. Ako dobro izbrojah 48

  18. gledam nesto, od ovih 100 i kusur defki, najmanje 2/3 bi ladno zavrsilo na groblju, da nije takmicenje. po glasanju se vidi da je igri reci i strajizmima odzvonilo, sto je dobra stvar, a s druge strane, krivo mi zbog par meni dragih autora.
    novi momci/djevojke(?) pokazali potencijal. valjda ce ici malo brze od sledeceg kruga.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.