Prijava

Još jedno?? Pa zar nije bilo 4 komada?

ovo se baš baš odužilo, bemmusunčič
srećom imam samo jednu defku u planu, ostale mi još dve... nadam se da ću smisliti nešto...

ovo se baš baš odužilo, bemmusunčič

+1. Slažemo se. Bilo bi bolje da ide jedan krug iz konferencije A, pa jedan u B, pa jedan u C, pa jedan u D, pa sledeći krug opet... Al jbg, kontam da je Ciklonu ovako lakše...

srećom imam samo jednu defku u planu, ostale mi još dve... nadam se da ću smisliti nešto...

Ja sam sigurno imao tri - četri - pet, al izlapelo... pogotovu rasejanost sva dok nije proš'o prijemni... Sad bi mor'o da tražim po papiricima po kući de sam šta zapisao... lolololol

ako ti ostane nešto višak šibni mi u pvt :)
diskrecija zagarantovana :)

heheheh, to, to... važi... :))

Od ponedeljka kreće grupna faza za konferenciju B. Sutra ćete ovde biti obavešteni o nekim sitnim izmenama koje će, nadam se, koliko-toliko ubrzati takmičenje.

koliko-toliko ubrzati takmičenje.

može, može

Нисам био ту недељу дана. Како да пријавим дефиницију за такмичење?

@ Hrast - biće istaknuto obaveštenje ovde ili barem link ka obaveštenju. Sutra će tvoja konferencija (kao i ostale) biti upućene u neke izmene.

Povlacim se iz takmicenja. Previse je otislo u kurac.

Povlacim se iz takmicenja. Previse je otislo u kurac.

Ne kenjaj! Ispašće da si prodao mesto :)))

Ne verujem, ja mu nedavno ponudio pare i nije hteo.

Trebao si meni :)))

Što kažu vukajlijašice, tebi ne dam.

Pa ono, jeste malo duže takmičenje i oni iz poslednje grupe će se laditi još dugo, al' opet takvo je kakvo je i ja tu ništa ne bi menj'o.

Misliš da dužina nije važna? lolo

Rezultati petog kola u konferenciji A, kao i tabela za grupu 1:
http://vukajlija.com/forum/teme/53585-vukajlija-freestyle-drugi-krug-5-kolo-glasanje-za-grupe-u-konferenciji-a?strana=2#post_2431579

Iz te konferencije u treći krug takmičenja idu sledeći autori:

a1 - glavni
a2 - TucanKamen
b1 - nesss
b2 - Count Zero
c1 - ZdrakuLa
c2 - urrad

OBAVEŠTENJE: autori iz konferencija B, C i D će ubuduće linkove za definicije koje napišu za takmičenje slati meni ili Agilnom (u zavisnosti ko će koju konferenciju voditi) direktno na PVT.

Postupak je sledeći:
- poželjno je da naslov privatne poruke bude: takmičenje, naziv konferencije, naziv grupe, ime autora;
- u svakom postu napišete za koje je kolo defka i priložite njen link;
- ako napišete dve ili tri definicije za takmičenje, slobodno linkove ka njima dostavite u jednom postu, ali samo napišite za koje je kolo koja od njih;
- ovo pravilo važi od danas (08.07.2013.), od 08:30, pa do kraja grupne faze (kad god to bilo);
- izuzetak je autor Hrast, koji je prvu definiciju napisao pre 8 ili 9 dana dana, jer je išao na more (imam PVT od njega kao obaveštenje). On će sve ostale defke pisati regularno;
- ako neko odustaje od takmičenja, neka mi u PVT obrazloži razloge za to, da bih znao da li da cimam njegovog protivnika iz kvalifikacija ili ne (ako je ovaj zainteresovan).

Nadam se da će ovo ubrazati pisanje definicija, kao i pokretanje tema za glasanje, a time ujedno i brži napredak grupne faze.

Bitno je i sledeće: u prostoru gde se piše primer, stavite velika slova "VF" međ' uglaste zagrade, da bi moderatori znali da ne brišu definicije dok traje takmičenje (ako su defke slične barem jednoj koja se našla na takmičenju). Isto tako, zamolilo bih vas da ako već učestvujete, da ne pišete neke nebuloze, već pošteno odradite svoj deo posla, da ne bi posle bilo kukanja zbog obrisane takmičarske defke.