Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Како сам објаснио последњом дефком :Д А стварно сам мислио да је кул.

  2. Jel danas pocinje B konferencija i do kada treba da napisem defku za prvi duel?
    I kako da znam protiv koga igram prvi duel?

  3. Може линк до теме где смо распоређени по групама и где су одређени парови. Мало се погубих, не могу да је нађем.

  4. Ja kontam da mi je prvi duel protiv hajlandera. Al bice valjda obavestenje do kad mora se napise defka za prvi duel

  5. Definicije za prvo kolo u konferenciji B treba napisati do utorka, 09.07., do 08:00 i dostaviti ih meni na PVT. Ako napišete još koju definiciju, za ostala kola, samo pratite postupak opisan ovde:
    http://vukajlija.com/forum/teme/53367-vukajlija-freestyle-drugi-krug-takmicenja-raspored-takmicara-po-konferencijama-i-grupama-opis-pravilnik-i-zvanicna-obavestenja?strana=1#post_2431587

  6. ja sam vec rekao da ne bih da ucestvujem u nastavku ove jebade.

  7. ja sam vec rekao da ne bih da ucestvujem u nastavku ove jebade.

    Kome si prodo mjesto, priznaj priznaj, jesil bolje pazario od rosonera?

  8. slusaj ciklon, svaka tebi cast, znam da ima i posla oko ove organizacije, ali previse je otislo u kurac kada dozvoljavate kupovine, trgovine i slicna govna.
    Radite sta hocete, ali bez mene. Ako ista mrzim onda je to ubacivanje para u nesto gde ih ne bi smelo biti i precutno odobravanje.
    Ne trazim ja nista da menjate, ali ja necu da budem deo takvog sranja.

  9. Definicije za prvo kolo u konferenciji A treba napisati do utorka, 08.07., do 08:00 i dostaviti ih meni na PVT.

    Na stranu što si me istripovao da sam pogrešio 5 ugovora koje sam danas pisao, moram da ti kažem da je utorak 09.07. pa vidi preciziraj koji je tačan rok :)

  10. utorak 09.07.

    nije bre, danas je ponedeljak 8.7. ...

  11. To i kažem. Zajk je napisao "do utorka 08.07." Ili me ti malo...

  12. Izvini, moja greška, mislio sam da kažeš da je danas utorak... lololo :)

  13. Kako si ti vispren i nadasve duhovit.

  14. Boxer, jel to juris rajdera po svim temama? lolo

  15. Осетио да је овај лак на лову, па хоће да га престраши па после рекетира..у свим филмовима бивши боксери су рекеташи. :)

  16. Bolje i lak na lovu nego drukara...

  17. Rajderu zavrsi par gajbi piva!

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.