Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. el treba da postavljam? mislio sam da sam slobodan. imam na poslu, mogu se logujem od kuce, postavim za 3 minuta. ako je do mene ...
    edit: jbt, digli ste me iz besike, vidim ja nesto stucam, reko mora da su ovi iz grupe D3...

  2. Kacu prijave za sledeće takmičenje?

  3. nekad oko septembra-oktobra, kad završi ovo

  4. Treba, Mile! Imaš PVT-ove od juče još.

  5. кад је вејв рајдер да гласам против њега?

  6. E da, Mile, zajebah se. Ne pišeš ti sad. Kontao sam da si jedini koji mi nije odgovorio na PVT, a zaboravih da imam jednog slobodnog u ovom kolu :) Pardoniram.

    Uskoro će biti otvorena tema za glasanje.

  7. ma imam u sharzu par komada za ovaj slucaj nego mi na poslu... aj laku vi noc :)

  8. samo da poruchim vejv rajderu da nece jebati
    jbg hteo sam sa rosom da idem na tu razmenu i da ga uhvatim za rame i kazem mu to,al mi roso nije dao...

  9. Agi pvt.

    EDIT : Skrle drž gaće, vratio sam se iz mrtvih, ko Danska na Evropskom. će osvojim takmičenje. MENE NE MOŽ KUPITI!

  10. Ciklonu šalji defku i da počne glasanje.

  11. Poslah jutros, neka krene glasovanje. Tvelv pointz gouz tuuu.

  12. A nije Skočimiš, još se na njeg čeka.

  13. E hvala ti, CZ, baš dođoh da obavestim :)

    Dakle...

    MOŽETE SE BACITI NA GLASANJE!!!

  14. Nisam očekivao našu grupu pre avgusta, pa me uhvatila panika :)

  15. Баш сам се потрудио да не добијем батине лоло

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.