Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Nemojte mi zameriti ako iole zakasnim i ne posaljem defke na vreme.. ovih dana je krecenje, al potrudiću se da ipak ispoštujem.

  2. tor&ma
    Zyc, pošto nisam bio duže na sajtu, samim tim propustio kvalifikacije i deo takmičenja, je l' po propisima da budem nekome zamena? Jeste da nije fer prema onima koji su se borili od početka, ali imam mnogo lepe oči.

    Ne, žao mi je. Zamene mogu biti samo autori koji su bili protivnici u kvalifikacijama onima koji su prošli u drugi krug takmičenja.

  3. Ili oni koji plate.

  4. Odaberite Raletu nešto za komentar.

  5. Ili oni koji plate.

    Zamene mogu biti samo autori koji su bili protivnici u kvalifikacijama onima koji su prošli u drugi krug takmičenja.

    Ja sam bio zamena, a da sam platio - platio sam... Pozdav!

  6. Ne, žao mi je. Zamene mogu biti samo autori koji su bili protivnici u kvalifikacijama onima koji su prošli u drugi krug takmičenja.

    Tako sam i mislio, ok Zyc.

  7. Šta se sad čeka, jesu svi napisali?

  8. ja samo okačio za prva tri kruga i poslao linkove, danas-sutra još samo za četvrti krug pa kuliram do glasanja...

  9. Ma ja ne znam ni ko su mi protivnici. Jel dedzon ili šarlo?

  10. Dedzon je upao umesto autora Rahmetli Babo Atif.

  11. je l' se zna nešto za grupu C? do kad treba da napišemo defke i kome da šaljemo?

  12. Čeka se SKočimiš da napiše definiciju, a nije zgoreg da je i Šarlo napiše, za svaki slučaj.

  13. musssashe je odgovoran za vas

  14. U Konferenciji D se još čeka MileBubreg.

  15. fala srkls, a do kad treba da napišemo?

  16. Mile je u drugoj vremenskoj zoni, on će večeras :)

  17. Milence je Antipod :)

  18. Mrel mi neko dati temu u kojoj je ta moja konferencija štaliveć, laki luzer sam , od kad ispadok manje sam pratio takmičenjO.

  19. Agilni

    U Konferenciji D se još čeka MileBubreg.

    Zar mladi gospodin nije slobodan u prvoj rundi epskog obračuna?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.