Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. e otvorio sam drugo pivo, moš sad ukrštamo šta oćeš, živeli

  2. kakav si alkos, ua alkoholičarima, vežite pojas

  3. Ово такмичење извлачи најгоре из мене.

  4. hahahaha, jepse industrial, ja sad došla kući
    E, SAD KREĆE SMIŠLJANJE

  5. eto vam defka, jeb'la vas defka :D

  6. onda samo treba da aboridžini pobede špance sa 2 ili više golova i prošli smo.

    Можда ови вукајлијашки Абориџини ипак изненаде :)

  7. kace taj Bijeljinski derbi?
    neverovali ili da: bumerang je oruzje kojim Aboridzini ubijaju kengure, tako da ga pogodi u vratni prsljen. posle ga onako celog sa krznom bace u vatru da se ispeche. e onda, dekina britvica, pa chop, chop, chop :)))

  8. Милентије, у 3. колу :)

  9. Zamolio bih sledeće autore iz konferencije B da mi u što kraćem roku dostave definicije za drugo kolo na PVT:
    - Šarlo;
    - Skočimiš;
    - Dedzon;
    - Zapata.

    Isto tako, bilo bi fino kada biste već polako pisali i slali linkove ka definicijama za treće kolo. Neki autori su to već uradili.

  10. Društvo, možete se baciti na glasanje. Otvorena je glasačka tema za 2. kolo Konferencije D:

    http://vukajlija.com/forum/teme/53777-vukajlija-freestyle-drugi-krug-2-kolo-glasanje-za-grupe-u-konferenciji-d

  11. реално, имам боље дефке

  12. Želim da glasam za Alexis Texas, lololo

    Elem, dvoumio se između dekija i Brusa baš, kod ostalih i ne toliko.

  13. Који сам Тахити, боктејеба.

  14. Ko se sad čeka iz konferencije B?

  15. stevane, zaključismo da ti rad pod pritiskom nikako ne prija :D

  16. Је л' има неко такмичење нижег ранга у које се укључују трећепласирани из група, као у Лиги шампиона? :)

  17. Mala Vidra je od sada za mene Mala tidra, jer ja koga pokidam ja njemu više ne persiram.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.