Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Немој сад тако, ја сам ти парирао донекле. :) Извукао сам част Семберији. Шалим се, добра ти је била дефиниција против Видре.

  2. realno, bila je bolja ta nego protiv tebe, što jes jes

  3. Јака је група баш.

  4. Nema zajebancije, nije ovo jelen super liga

  5. Zamolio bih autore iz konferencije B koji nisu dostavili definicije, da to urade u što kraćem roku. Još pre 2 dana je trebalo da napišete definicije, a vi to niste uradili (http://vukajlija.com/forum/teme/53367-vukajlija-freestyle-drugi-krug-takmicenja-raspored-takmicara-po-konferencijama-i-grupama-opis-pravilnik-i-zvanicna-obavestenja?strana=1#post_2435217).

    Ja sam pre nekoliko strana napisao da mi slobodno dostavite i definicije za ostala kola ako ih napišete, da bi se ubrzalo samo takmilčenje.

    Dakle, definicije nisu napisali:
    - Šarlo;
    - Skočimiš;
    - Dedzon;
    - Zapata.

  6. Гласао сам за Стивена и индустријала зато што њихови противници имају дефиниције превише сличне неким старијим. То је моје мишљење, нек провери модератор.

  7. Tačno, poprilično su slične poente. Svakako je nenamerno, a glasanje je već poodmaklo da bismo to sada nekako sankcionisali. Defku Male Vidre ću obrisati nakon takmičenja, dok je Mitketova kratež, vešto upakovan, nju bih ostavio da živi i nakon takmičenja.

  8. OBJAVLJENI SU REZULTATI 2. KOLA KONFERENCIJE D, KAO I TRENUTNO STANJE NA TABELAMA!!!

    Podsetio bih sledeće autore da je rok za slanje definicija za 3. kolo 21h večeras:

    - Industrial
    - Stevan
    - poplava92
    - Manijak

    Što pre pošaljete, brže čemo početi i sa glasanjem.

  9. Haha, ladno sam pročitao Aleksis Tokvil, pa se još mislim što ste njega ovde ubacili. Kad je sledeće glasanje?

  10. Za Konferenciju D je u planu večeras, a možda i pre 16h, ako dobijem uskoro još četiri defke.

  11. dobro je, prođoh pored Scile, još samo Haribdu da promašim :)

  12. stiže defka za par minuta

  13. а, јбг, тек сад видим, чачкала сам по оној теми за приједлоге и видим тај појам, није ми пало на памет да тражим под другим, јер ми би хића. глупа претрага

  14. Сад ћу да одвалим овог што се курчи с прве позиције, спорта ради.

  15. ma stevane ja sam odradio posao za prolaz, treći krug samo formalnost za mene

  16. Само сам прву дефку за такмичење написао онако опуштено..кад сам прошао даље, увукла се нека напетост. Нисам задовољан оним што сам урадио..можда само ова за задње коло.

    Заебана је ствар кад се ради под пртиском.

  17. Thilmo, isto tako i kod mene. Prvu kad sam napiso znao sam da ću proći, ovo sad sve nazor B)

  18. А јеби га, овако се стиче искуство..после пар такмичења има да парлаш :)

  19. Autori Dedzon i Šarlo iz konferencije B imaju rok do 20:00 časova večeras da napišu definicije. U slučaju da ih ne napišu, njihovi protivnici u drugom kolu će biti proglašeni pobednicima tih duela. Rok za pisanje je odavno prošao, neki od vas su pisali definicije, ali ne za takmičenje, a lepo sam rekao da mi se slobodno šalju poruke sa linkovima ka definicijama i za sledeća kola. Ja da vas više jurim - neću. Dao sam mogućnost da se takmičenje ubrza, ali je na kraju ispalo da se, barem u konferenciji B, sve usporilo. Od sada, pa nadalje - ako je autor aktivan na sajtu, a ne napiše definiciju u predviđenom roku, računam njegovog protivnika pobednikom. "Pobednik" tog neodigranom duela dobija samo jedan bod, a "poraženi" ne dobija ni jedan. Ako njegov protivnik takođe ne napiše definiciju u predviđenom roku, onda će oba autora ostati bez bodova. Ovo pravilo važi sve do kraja grupne faze takmičenja.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.