Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Ma loženje, ono :)))

  2. ima da izgubim sa nulom u poslednjem koli, ali priznajem nisam se trudio jer sam obezbedio prolaz svejedno XD

  3. Од мене доста за 1. такмичење од како сам на сајту, ја сам задовољан. Бити 3. у оваквој групи, права част.

  4. meni je ovo drugo takmičenje, u prvom za koje sam se prijavio greškom nešto nisam bio na spisku, pa mi onda kompenzovali unapred rezervisanim mestom na sledećem kuou, na tom sledećem napišem neko vnugo i ne prođem u grupnu fazu (tj ispadnem već u kvalidikacijama) i evo sada prođem i u grupnu fazu, i u drugu fazu grupne faze, not bad..

  5. Добар си, иде теби лијепо ова кратка форма писанија.

  6. Izbačeni su parovi za 4. kolo u Konferenciji D. Prve dve grupe su završile sa pisanjem defki, ostala su još dva kola za treću grupu čije je zaštitno lice Lisa Ann.

    http://vukajlija.com/forum/teme/53367-vukajlija-freestyle-drugi-krug-takmicenja-raspored-takmicara-po-konferencijama-i-grupama-opis-pravilnik-i-zvanicna-obavestenja?strana=2#post_2437372

  7. Види ову двојицу, ја теби војводо, ти мени сердаре... Нисам се трудио сад... Јако геј, деџго! Срећа ваша што сам испао из форме, иначе бих вас све почистио као што ћу сад Индустриала! лоло

  8. stevane pošteno sam ja izgubio od tebe, nema tu šta, samo kažem da da sam hteo mogao sam i tebe da smrvim kao i svakog ko je lud da krene na mene :)

  9. Ova treća tura mnogo jača i teža za glasnje. Alal vera momci i devojko. Još se nisam odlučio...

  10. Nesss, ti ispisa i za dalje nekoliko komada, a?

  11. ja bih takođe došo al se bojim tvoje igle klete

  12. Nesss, ti ispisa i za dalje nekoliko komada, a?

    6 komada :)
    Jbg, bolje da pišem kad nisam pod pritiskom. Posle userem ko ništa :))

  13. I u konferenciji D sam na dva mesta gasao protiv 2 bolje definicije, jer su nadmašili broj dozvoljenih karaktera... Jbg, kratežiranje je kratežiranje...

  14. Добро бре вејв, ко да је страшно да пређу неколико карактера... Ишј. :)

  15. Хехе... Вејв борац против неправде.. хехе хе..

  16. He,he, borac protiv nepravdeee he,he... Pa dobro, i meni su mnogi obećali da ni u kom slučaju neće glasati za mene. Jbg, njihovo pravo...
    A Šone, nije baš par - pre će biti 3oak, što je prekoračenje od 20%. Npr., za toliko prekoračenje brzine ode vozačka...

  17. Dechko šta se cimaš? Ko tebi drma kavez?

  18. A Šone, nije baš par - pre će biti 3oak, što je prekoračenje od 20%. Npr., za toliko prekoračenje brzine ode vozačka...

    А боли те патка, оцениш гласаш и не мораш то коментарисати... Или пак, у мом случају, ја сам се једино двоумио између Бруса и Милета. Ово остало лако се реши, но не мора да се исказује пред другима.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.