Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Ah ti bezobraznici koji ne poštuju ograničenje...

  2. Ah ti bezobraznici koji ne poštuju ograničenje...

    Оде дозвола рођаче :)

  3. ја сам се једино двоумио између Бруса и Милета

    Nema tu dvoumljenja, zna se ko sam najbolji.

  4. Nema tu dvoumljenja, zna se ko sam najbolji.

    Хњо! Чуо сам да си масон у тајној ложи.. Јел то истина? :)

  5. Nema tu dvoumljenja, zna se ko sam najbolji.

    Bruce ne javljaj se molim te... Onaj kalčopoli u prošlom kolu ne želim ni da komentarišem. lolo

  6. misliš u prvom kolu :)

  7. u prvom bitnom kolu da :)

  8. a dao sam vam 4 dana fore da se pripremate unapred, tačno znate koja defka sleduje :)

  9. Računao sam da ću da te dobijem, ali ne vredi babojebci glasaju za za Brucea, krš. :) A ja bacim kobjasn, geopolitički dezorijentisan, ciljaći mlade patriJote i matorce kojima se suza cakli na pomen Ante Markovića. Radnička klasa još jednom zatajila, ne dižu se protiv vlasti, ma koliko bila bivša. I posle mi priđu sa spikom kul si ti Kihote, da, ali nisi don, nemaš šta da tražiš protiv vetrenjača. Pa sinovi moji sokolovi ne izlazim ja na crtu vetrenjačama nego istinskim divovima, da, možda me zgaze ali jedan klinac sad mrče a ti spreči ga. Teraću ja vas na sud, aha. Finale, kolo pet, Deki vs Mile. Dođi te svi. Pa odlučite da li ste za imperatora ili Spartaka.
    .

  10. i stvarno si dobio najslabiju od sve četiri koje sam napisao... a vidi u ovom kolu kako ide situacija, izgleda sam ovde ja Spartak :)

  11. E, to vidi da pobediš! Digitroni su uključeni, ako budeš prvi sa max učinkom onda ja sa Miletom igram odlučujuću tekmu... lolo

  12. e kad bi se ja pitao :)

  13. Imalo dobrih defki u d konferenciji. Treca grupa najjaca i tu sam se dvoumio dosta. A jesam rekao da necu za wejva da glasam al prekrsih rec, ipak mi je za nijansu bolja od dekijeve.

  14. Za treće kolo u konferenciji B, definicije treba do sutra (ponedeljak) do 10 časova da mi predaju još sledeći autori:
    - Šarlo;
    - Igor J.;
    - Skočimiš;
    - Zapata;
    - Dedzon.

    Za četvrto kolo u konferenciji B iz grupe 1, definicije bi trebalo u što kraćem roku da mi predaju:
    - Jamajčanin;
    - Šarlo;
    - Igor J.

    Za peto kolo u konferenciji B iz grupe 1, definicije bi trebalo u što kraćem roku da mi predaju:
    - Šarlo;
    - Igro J.

  15. колко су глупе дефке, скоро ко деки, брука

  16. A Šone, nije baš par - pre će biti 3oak, što je prekoračenje od 20%. Npr., za toliko prekoračenje brzine ode vozačka...

    znaš kako mrkonjić, vozi 200 pa onda plati kaznu, jerbo mu se može.

  17. Al se razvodnilo glasanje, u tri lepe...
    25 autora za ovo kolo je smešno. Da bar pola učesnika glasa, bilo bi 50.

  18. Upravo to... Do kraja takmičenja neće glasati ni direktni učesnici.

  19. Neću ni ja odustati. Još :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.