Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. JA SAM NESHVAĆEN!

  2. E da, što pre Eufrat i Mile dostave svoje defke za poslednje kolo, to ćemo ranije zatvoriti trenutno glasanje (već je rešeno) i započeti glasanje za poslednje kolo, kao i preliminarne aktivnosti za Konferenciju C.

  3. Dobio sam 0 glasova, odbijam da nastavim takmičenje, niko me ne voli.

  4. GLASOVI NISU MERILO KVALITETA!

  5. Thumb_article-2184123-1466b66e000005dc-702_964x631
    Usain Bolt

    Može pseto nije ni ona loša

    Pseto je muško :)

    Ma mogu i ja, trans je na ceni...:)

  6. što me banovaste na kratko, tek sad viđeh. kao da sam ja ođe neki faktor nestabilnosti, nije vam u redu.

  7. GLASOVI NISU MERILO KVALITETA!

    I ja mislim lololo

  8. Cenio bih da me obavestite da li je moja konferencija prošla, nisam bio u mogućnosti da pratim takmičenje desetak dana i, ako nije, da javite kad će biti. Hvala.

  9. ja nemam primedbi . :)
    nego pitanje za Agilnog:
    mogu li ja da napišem defke a ti da ih objaviš kad bude vreme?
    cenim da neću imati pristup internetu sledeće nedelje, pa ono ...

  10. Naravno. Tri definicije napiši, pošalji mi ih u PVT, sa naznakom za koje kolo su namenjene. Obavezno u definiciji linkovati "VF", kako definicije ne bi bile obrisane. To mogu lagano uraditi svi autori Konferencije C.

  11. treba li ti moja šifra?
    neću da izbacujem sad, nego ti da ih postaviš.
    ili ti možeš i tako?

    edit: gde su žene u mojoj grupi?
    da li smo samo Vidra i ja prijavljene?

  12. Ne ne, slobodno odmah izbacujte definicije u etar. Neću ja bre da petljam po vašim nalozima :)

  13. hahahahaha, Agi, kakav si ti genije!! (ovo sa Severinom)!!

  14. da razmislim.
    izbaci bar raspored.

  15. Ja bih sve 3 olizo ko ker.

  16. Mени, ако може, Стоја као утјешна награда, потресао сам се много око испадања из такмичења. :) Шалим се, поздравио бих све противнике из моје групе, а осталим ауторима да наставе са довитљивим дефиницијама.

  17. ja nisam ni video kad se ja takmicim zato I nisam napisao defku... cestitke sonetu :)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.