Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Што се тиче Шарла, речено је да човек иде на море и да ће га на такмичењу мењати Андрос... Не знам шта је било од тог договора, али приметио сам да сам прошао на лепе очи. Јамајчанине, нису потребне честитке - хвала, али стварно се глупо осећам, хоћу рећи није то та победа коју сам очекивао, или пак само пролаз у следећи круг или како већ.... У свом хаосу око Егзита сам успео да напишем дефке, да би на крају тек тако био истурен на првој страници као "победник". И још једна ствар за јамајку,.. Што је битно против кога се такмичиш? Ни ја нисам имао појма са ким сам у пару... јеби га тражио сам да се тракмичим и испоштовао сам, иако сам хтео да одустанем због посла. Није да солим памет и да филозофирам, него једноставно није занимљиво такмичити се на тај начин... Ал' ајд сад, шта је ту је. Да не буде после е овај Шоне освоио прво место на лепе очи... :)

  2. Ništa još nije gotovo u našoj grupi...Biće dosta zanimljivo u poslednja 2 kola. Moraću dizbacim 2 vrhunske definicije za prolaz. Doće valjda inspiracija u skorije vreme.

  3. ja mislim da se jedino jos borim protiv sarla tako da nema dileme jer coek nece pisati defku jer je na moru ali trebalo bi da izbacim da ne bude posle..

    shonne007
    ma trazio sam da vidim protiv koga sam inace, ali nigde nisam mogao... ko da je pa bitno koju cu defku da izbacim kad su vecina sranje(mojih).. Sta god da bude, znam da u sledece kolo necu proci :)

    ShoNNe007, samo napred, opravdaj nam ime grupe! Ako ne na lepe oci, onda na dobre defke!

  4. ko da je pa bitno koju cu defku da izbacim kad su vecina sranje(mojih)

    Хњо! Ако ти тако кажеш... :)

  5. prekinite da se šupkate

  6. Jamajčanine, trebalo je samo da odeš na podforum "Takmičarski kutak" i tamo da nađeš temu sa obaveštenjima i rasporedima:
    http://vukajlija.com/forum/teme/53367-vukajlija-freestyle-drugi-krug-takmicenja-raspored-takmicara-po-konferencijama-i-grupama-opis-pravilnik-i-zvanicna-obavestenja

  7. Za poslednje, 5. kolo Konferencije D, čeka se Eufrat, koji trenutno ne može zbog ograničenja od jedne definicije dnevno da objavi definiciju.

    Matori, čim se pojaviš, javi se, da ti odaberemo nešto na pet minuta, pa objavi novu. Imaš i PVT iste sadržine, pa šta pre vidiš...

    *
    TOKOM DANA BIĆE OBJAVLJENI PAROVI 1. KOLA KONFERENCIJE C.

    ZA ONE KOJI SU PROPUSTILI, EVO TIZERA.

  8. OBAVEŠTENJE:

    Od sada, ukoliko autor ne ispoštuje rok za definisanje, nema probijanja termina i čekanja. Za svako kolo ćete imati dovoljno vremena, obaveštenje na ovoj temi, kao i putem PVT-a.

    U duelima Konferencije C, u kojima jedan autor nije napisao definiciju, automatski pobednik duela dobijaće dva poena (umesto jednog, što je do sada bio slučaj), a poraženi će biti "nagrađen" i dalje nulom.

  9. Ja sam sada totalno pogubljen koja grupa, ko za koga glasa i ko, gde, kada, zašto i oko čega. Kontam da takmičari nisu, što je dobro, ali ja više nemam pojma ništa :)

  10. Vejv Rajder je sa istom defkom nastupio i u 4. i u 5. kolu...Verujem da je samo greška.

  11. sad ja videh i htedoh da napisem.

  12. Jednu Rajderovu defku sam prevideo. Stavio sam sada jedini link koji do sada nije učestvovao u duelima.

    Možete editovati svoje postove, ukoliko ste se predomislili.

  13. Inače ova Vejvova već postoji. Taj izraz je davno definisan.

  14. Da, ima sličnih. Postoji i ova Eufratova.

    Ne odlučuje duel puno, pa neka ih živih do kraja glasanja, da ne diskvalifikujemo sad, u poslednjem kolu :)

  15. E jebiga, ja obrisao.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.