Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Ne zezaj, odlicno prolazi kako sam mislio da ce. Uopste nisam cinican. Mada, lakse bi bilo da je ispadanje, bum, tras, jedan otpada a jedan ide dalje. Ali, posto ja ne ucestvujem necu ni da vam solim pamet... izvinite na spemu. Pozzz :-)

  2. Pošto i pored nekoliko apela ne mogu da se nakane i da napišu definicije i proslede ih putem PVT-a, ja moram da saopštim da će i treće kolo u konferenciji B biti okrnjeno. Ja prostije ne mogu da vam objasnim, jer se lako skonta: napišete definicije i pošaljete. Nije bitno sa kime ste u duelu (mada je objavljen raspored za treće kolo), bitno je da pošaljete definicije. Većina njih je mogla, zašto i vi ostali niste. Neću vas više čekati. Sledeći autori su automatski izgubili u ovom kolu, zbog toga što definicije nisu dostavili u predviđenom roku:
    - Jamajčanin;
    - Šarlo;
    - Skočimiš.

  3. Ma jašta Ciklone, samo OŠTRO!!

    I da, ako ti zafali koji takmičar za dalje takmičenje, ja sam rad da nastavim (pošteno vršim transakcije)... lololololo

  4. Jel posle ove faze idu direktni dueli ili opet grupe? I jos koliko ce dana otprilike trajati takmicenje?

  5. Šarlo nije na sajtu već pet dana, ili je otišao na more ili su ga oni eldepeovci asasinirali pod okriljem mraka i plašta proevropske koalicione ninđa škole.

  6. Moja zrnca mudrosti je lošija od protivnikove definicije, tako da sam već pomiren sa porazom u ovom kolu.

  7. Meni je i njegova dobra al mi tvoja ipak malo bolja, za nijansu.

  8. Još ljudi sa takvim načinom razmišljanja su potrebni ovoj planeti :)

  9. Mislim da bi se mogla završiti ona Brusova i Bubregijeva grupa :)

  10. Mislim da bi se mogla završiti ona Brusova i Bubregijeva grupa :)

    I meščini da je tamo prilično jasno :)

  11. Otpisujete Dekyja?

    Edit: Aaa, mislite na ovo kolo...

  12. Samo vas gledam... :)

  13. Zar on nije slobodan ovo kololo?

  14. Ako još nije odlučeno ja bih voleo da zaštitno lice nas siročića iz bloka C bude Shyla Stylez. Zahtevam. http://sh.wikipedia.org/wiki/Shyla_Stylez

  15. А ја нисам ни имао прилику да лобирам за Феј Реган... ДОБРО, ДОБРО

    Да је она била, био бих први са скором 3-0.

  16. Može pseto nije ni ona loša

  17. Pseto je muško :)

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.