Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Ја ако знам што да напишем, оца ми јебите сви у пркно.

  2. ahahahah, pa neozbiljno je to onda. mora da se zna šta je bitnije, tipa, meni će sigurno iz razloga da bi me izbegao kasnije ili iz razloga što me hejtuje lupiti minus, s druge strane imam više ljudi koji me prate, pa ću verovatno biti više čitan, tako da ni to nije merodavno.

  3. Ма јес нервирам се. Ово ми дође ко кад играм менаџера у у првом колу купа ми дође Јунајтед.

  4. Lepo je rekao Ciklon da će biti glasanje, kao i ranije, što ne čitate?

  5. kakvo glasanje, nisam se pre takmičio?

  6. daj ombre, pa zezamo se

    znam krajslere, napisao sam samo da bi se vidrica malo oznojila :3

  7. Pseto jel ti igraš ?

    Igram, Krajsler, čto pitaš?

  8. koliko sam ja shvatio otvori se tema na forumu i linkuju se defke i onda ljudi glasaju za jednu ili drugu defku

  9. Nana Og

    7????

    U međuvremenu smislih još dve, znači 9. lolo

  10. Zapata: http://vukajlija.com/forum/teme/53124-vukajlija-freestyle-takmicenje-u-pisanju-kratkih-definicija-tema-za-prijave

    Dakle, odlučuju glasovi na forumu.

    Ako se prijavi više od 100 autora, prvi krug bi bio neka vrsta kvalifikacija, gde bi se u duelima prepolovio broj učesnika u odnosu na one prijavljene. Posle toga bi autori bili podeljeni u grupe (u svakoj grupi bi bila po 4 autora). Svaka grupa bi prošla kroz 3 kola u kojima bi se odigravali dueli (to znači da bi svaki autor napisao po 3 definicije tokom grupne faze). U duelima bi se glasalo na sledeći način:
    - takmičar A - 2 poena;
    - takmičar B - 1 poen.
    ...

  11. kakvo glasanje, nisam se pre takmičio?

    koliko sam ja shvatio otvori se tema na forumu i linkuju se defke i onda ljudi glasaju za jednu ili drugu defku

    Upravo tako.

  12. dobro, to mi je jasno, ali ove kvalifikacije? isto glasanje? za 50 parova?

  13. Тај рад, брусо, тај рад!

  14. Па само напишеш ко је по твом мишљењу написао бољу дефиницију. А неће бити све одједном, свих педесет парова истог дана.

  15. JUNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJTED MEEN JUNAAAAAAAAAAAAAAAAJTED VI AR BOJZ IN RED END VIR ON AR VEJ U VEMBLI

  16. znam krajslere, napisao sam samo da bi se vidrica malo oznojila :3

    bahahahah, u goloj vodi sam, evo ;p treba malo više da bih se oznojila, znaš :D

  17. Brate, ko je moj protivnik? Sokocao 92 ne postoji u pretragu xD

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.