Prijava

Надам се да је ова тема погодна за овај подфорум.

Наиме, већина омладине која живи у Новом саду или често борави, зна за тзв. кафић "Култур иксчејнџ кафе паб", који држе тамо неки странци, Енглези, који поправљају бицикла за џ и служе јефтино пиће.

Прије неколико дана на неким порталима је објављена вијест да се у ствари ради о удружењу које је непосредно повезано са озлоглашеном америчком сектом Фамилија, која промовише разне перверзије, блуд и педофилизам.

Текст је изазвао велике реакције јавности( с обзиром да није објављиван ни у каквим "мејнстрим новинама"), а аутору се, како он каже, чак и пријетило.

Мене интересује, да ли неко зна позадину свега овога, да ли је упознат са дешавањима у овом мјесту? И интересује ме ваше мишљење на ову тему.

Интересује ме и да ли имате информације о постојању оваквих или сличних удружења.

Да ли ћемо дозволити таквим накарадним организацијама да нам још више изнакажавају друштво ?

Линкови који ће вам помоћи :
http://www.vaseljenska.com/vesti/ozloglasena-sekta-okuplja-novosadsku-omladinu/

http://www.vaseljenska.com/vesti/novinaru-koji-je-otkrio-pojedinosti-nastrane-sekte-u-novom-sadu-prete-smrcu/

http://www.e-novine.com/drustvo/86506-Sekte-pedofilija-pseudonovinarstvo.html

ne može jedna sekta da unakazi društvo koliko društvo može da unakazi društvo... a za ovo u ns ne znam ništa, kapiram da se autor te vesti nešto pokarambasio sa vlasnicima tog kluba pa im se sveti....

ako stvarno popravljaju bicikle besplatno onda ne vidim ništa loše tu.

Црква треба да реагује. За почетак да почне да поправља бицикле бесплатно.

Ne može brate mili, nemaju kadar osposobljen za bicikle, jedino nemačka motorna vozila luks kategorije.

Treba to otici tamo i rasturiti sve palicama

katkad sam išao tamo ranije, otkad sam čuo da su sekta koja upražnjava blud, idem još češće hehe

taj lik što je prvi pisao o tome kako je to sekta je neki žešće natripovani mladi japi žurnalista vonabi, izneo čovek privatne informacije o ljudima koji drže taj kafić, imena, prezimena, fb profile, adrese stanovanja i pozvao na linč, na osnovu gomile nategnutih zaključaka i neproverenih informacija.

znam neke od ljudi koji tamo rade, najgore što mislim o njima je da su hipsteraj okoreli, ali to je kolko tolko benigna stvar lolo

sve i da drže članovi nekakve sekte, to se ne promoviše tamo. okej je mesto, cela situacija je prenaduvana, tog malog japija treba da tuže i oderu na sudu

šteta što ne upražnjavaju sektaške orgije tamo, imaju par dobrih konobarica :S

P. S. ne popravljajte bajkove kod njih, jest da rade besplatno, ali će vam ga još više sjebati!

Озлоглашена америчка секта позната по оргијама, педофилији, инцесту и хуманитарном раду,

Погледајмо склоп ове реченице.
Лик је напржени новинарчић који истраживачким новинарством сматра прављење теорија завере тамо где нико до сада није дирао.

прављење теорија завере тамо где нико до сада није дирао

A šta će grešnik, ako udari tamo gde je već dirano može neko ne daj bože da ga optuži za plagijat. Težak je život istraživačkog novinara, ovako će da odgovara za klevetu.

Inače, suvislijih tekstova sa više uklopljenih činjenica viđali smo čak i ovde u 'Kurajberu', realno objasnili smo istraživačko novinarstvo ovakvim fićfirićima.

Čitala sam članak, nem pojma za taj kafić, a i nisam iz enesa, al' mi je sekta zanimljiva, uvek me privlačilo misteriozno i okultno.. Ne privlačilo u smislu da ga upražnjavam, već da ga istražujem.. Vrlo je interesantno, posebno je dirljiva ispovest sina od te žene što vodi sektu, lik se ubio i snimio to par sati pre samoubistva jer nije mogao da živi sa zlostavljanjem koje je pretrpeo kao dete. Fascinantno.

izjem leptira, zakoljem malo kuce pa pojedem, a najvise volim vikendom da pijem i uzivam u seksu sa prijateljima!

lik se ubio i snimio to par sati pre samoubistva jer nije mogao da živi sa zlostavljanjem koje je pretrpeo kao dete.

Fascinantno

Šta je tu fascinantno?

Na fensi splavovima se dešavaju i gore stvari, samo što je to lepše upakovano.

Orgije - here I come!

Šta je tu fascinantno?

Ne znam, nekako je... egzotično.

ne, fascinantno je kolko je lejm pokušaj da ispadneš ekscentrična lolok

тамо неки странци, Енглези, који поправљају бицикла за џ и служе јефтино пиће

Meni je ovo odmah sumnjivo, em džabe em jeftino, a Englezi. Treba uputiti zvaničnu delegaciju Vukajlije da se to istraži. Dvaput.

Možda to ima veze sa Egzitom, zavera sveCkih festivalista?