Prijava

Davilicu sam mu stavio jer nekad zna da vuče, mlađeg brata smatra za gazdu, tako da je ocu i meni teško da ga vodimo. A i mlađi brat je žešći, ja nemam srca ni da se izderem na njega, takav sam. S bratom ide savršeno i sve sluša.

a davilicu si mu stavio iz ljubavi :)

Da mu ne kida ruke samo, ja imam veliki problem imam grudnjak jebo me on. Iz šetnje se vraćam sa žuljevima. Vuku ko nezdravi, samo napred.

Ма јок, није га дресирао па неће диде поред ноге. Цијеним да је то.

moj zet voli Staforde ali nema sreće s njima, već trećeg vozi... vole ga kao oca, slušaju kao Boga i ni jedan mu nije poživeo više od 4 godine...

Jericho

Ma da bre, staforda ili pitbula, u pravu su ljudi kad kazu da je sve u vaspitanju psa, ja sam citao dosad 400 puta o francuskim pudlama koje su ubile svoje vlasnike, o civavama da ne govorim...

http://www.youtube.com/watch?v=UtsrSzDDijQ
Evo ovde Vučjak jako umiljat i pametan davi čoveka i šta sad? I to 2 komada.

moj zet voli Staforde ali nema sreće s njima, već trećeg vozi... vole ga kao oca, slušaju kao Boga i ni jedan mu nije poživeo više od 4 godine...

Da možda nije komšija tu umešao prste, mislim otrov?

Ja sam mom stavljao grudnjak, ali on ga podstiče da vuče ako vidi mačku ili psa koji proše pored. Ali je neverovatna činjenica koliko se kurči. Šetam ga i kako prođem pored dvoriša psi podivljaju. Još on piša po tuđoj teritoriji, provocira. A moj pas je bio najmanji u leglu, i kažu mi ljudi da najmanji psi još ako u leglu dosta pasa budu najžešći kasnije. Pošto uglavnom ispuše za sisu majke, onda im to definiše ponašanje kasnije. :)

Prove jer ti pas ima crno nepce? Ili sam te pitao to već?

Vučjaci su verovatno najopasniji psi koji postoje. Kod nas je užasna selekcija, incesti, kukovi su im unakaženi... Još svako hoće "ozbiljno" da se bavi odgajanjem, kako da ne! Vučjak može biti odličan pas, ali je strašno sklon ujedu.

Boxer

Prove jer ti pas ima crno nepce? Ili sam te pitao to već?

Pojasni mi pitanje, nisam razumeo.

A moj pas je bio najmanji u leglu, i kažu mi ljudi da najmanji psi još ako u leglu dosta pasa budu najžešći kasnije. Pošto uglavnom ispuše za sisu majke, onda im to definiše ponašanje kasnije.

Објашњава и понашање неких аутора.

Riho, dobra analogija.

Kad mu otvoriš usta i pogledaš unutra, gornja strana vilice ili ti nepce jel crne boje?

Kog psa da uzmem, Boxer, malopre... Pa kako da se ne umočam u gaće ahahahha

Jebem ga, ne znam. Pogledaću narednom prilikom, možda i večeras.

Pogledaj, dreseri beže od takvih Staforda, mnoogo jači karakter imaju i jako su teški za saradnju. Mora sa njima oštrije i grublje.

Sad sam baš gledao, crno mu je nepce. Nisam znao da i to ima veze, mada mi deluje kao urbana legenda. Ali, ovaj moj je žestok. Od ukućana niko s njim nije imao problema. Prvu je godinu živeo u kući, i sad ga uvedem kad je čist, i prilično je miran. Uglavnom ignoriše manje pse, ali kad vidi nekog mužjaka svoje veličine, sav zapeni. Sa ženkama je kul. Prvi komšija ima mladu ženku Šarplaninca, približim ga ogradi gde je ona, skroz su kul. Kapiram da su mužjaci, nikakva ograda ne bilo bila brana sukobu.

Mada, jedan drugar ima foks terijera koji je isto prčevit. Šetali smo ih zajedno pre dve godine, u početku bilo frke sa obe strane, ali nakon što su se onjušili, išli su potpuno opušteno jedan pored drugog. Možda sam i ja tu grešio jer sam iz straha izbegavao da ga približavam drugim mužjacima.

Kog psa da uzmem, Boxer, malopre... Pa kako da se ne umočam u gaće ahahahha

Jes, vala, i ja to pomislih nekidan
Oh, wait...

P.S. Ovo je pas iz istog legla iz kog je i moj. Takmiči se, mislim da ga je neki gastos uzeo.

http://www.youtube.com/watch?v=HitfMUaEn-M

EDIT: Ovakav sam grudnjak mu stavljao, ali dok nije bio toliko jak. Sad bi mi ruke otpale da ga šetam sa ovim.
http://imageshack.us/a/img121/171/relja.jpg

jooooooooooooooooj! lucky bastard.