Prijava

Много је непрактично оно правило о чекању пола сата између прављења реакција, некад седнем да направим пар реакција, зато што волим тиме да се бавим..али одустанем после прве, ко ће чекати неколико сати у збиру. Неко ко има рецимо 16 одабраних и хоће да их наштанцује одмах, мора да чека 8 сати, небулоза.

То је уведено да новајлије не користе баг и поставе више реакција. Мој предлог је да рецимо ко има одабрану реакцију, тј. добије палац, не мора да чека пола сата.

Ako ništa drugo, makar da se smanji vremenski interval. Pet minuta između reakcija bi bilo sasvim dovoljno.

Или рецимо то, ово чекање од пола сата је скроз непрактично. Мора да се промени.

slažem se, što je mnogo, mnogo je 30 minuta.

Па ово је и њему у интересу, очигледно је да форсира реакције, а са овим правилом му мсмојне, пани и остали који се баве реакцијама полако посустају са прављењем истих...а почело да прелива од ових новајлија.

ЕДИТ: мсмојне, пани..и МАКАРОНАЦ!!! :)
едит: serjožu, dareje-a, neki stojke55,
едит: Svaka čast momcima, ali ne spomenuti čoveka sa najviše reakcija je provokacija: ГЛАВНИ Д МЕН
ЕДИТ: Ladno ste zaboravili čoveka sa najviše reakcija.
ХРАСТ

Podržavam. Jeste da slabije pravim reakcije ali nekad kad hoću, ovo me nervira. Ukini ovo Kajzene, ne visimo mi čitav dan na sajtu pa da nam ovo ne smeta.

EDIT: Tooo Thilmo mađijoo :)

a kajzena boli.. šta, šta, šta?

Citiraću Kaizena u trenutku dok čita tvoj komentar. ''Kako šta? Pa moja kita!'' :D

dodao bih i serjožu, dareje-a, neki stojke55, prave dobre reakcije, što se mene tiče.

Ма каквих 5 минута, 3 минута и здраво!

Треба отворити тему "Предлог: да се забране теме са предлозима".

sat vremena je dovoljno, ja ne bi više produživao

Štrajk, štrajk, štrajk...

Костић је ово предлагао пре пар месеци тако да можда има нешто од овог предлога!

Коста је објаснио, Коста је сад мод...очекујем да овај амандман буде прихваћен, кад већ имамо човека у владајућој коалицији.

ma ovo pravilo je ok. Zašto bi neko nanizao 30 reakcija za redom. Pravilo treba proširiti i na definicije a ne ukidati.

ЕДИТ: мсмојне, пани..и МАКАРОНАЦ!!! :)
едит: serjožu, dareje-a, neki stojke55,

Svaka čast momcima, ali ne spomenuti čoveka sa najviše reakcija je provokacija lolololo

vala baš, izvinjavam se, glavni :)

Svaka čast momcima, ali ne spomenuti čoveka sa najviše reakcija je provokacija lolololo

Да храст