Prijava

Најбоље пичке су фејзбук манијак и деки аод, реално!

додуше једем говна, упозно сам пун курац женки са вукајлије, све би их пенетриро, јашта!

и да, манча је исто добар!

Ne postoje ružne žene, samo egzotično lepe čiju egzotiku vi očigledno ne razumete.

Ne postoje uopšte ružni Vukajlijaši, samo oni koji još nisu prošli kroz bubuljičavu mutaciju puberteta.

Мени једна вукајлијашица послала сисе у ПВТ. Своје! Јес да нису обнажене, ал су зумиране!

Ne postoje uopšte ružni Vukajlijaši, samo oni koji još nisu prošli kroz bubuljičavu mutaciju puberteta.

Bogme postoje. I to dosta ružni. A žene su cvetovi koje treba negovati da pokažu svoju lepotu... ŽENE ŠLIHTAM VAM SE DAJTE SISA!

Jebač, podeli sa nama jebogati, pa nismo Turci!

Postavi anonimno.

Ljudi oprez. Moj slučaj: Slao neke PVT-ove autorci kojoj stoji da je pol ženski i taman kad sam hteo da potražim golu sisu ili nešto niže on/a će, e pa vidim to i to sa tvog fejs profila, JEPTEJEBO! To je samo moglo da znači jednu od dve stvari: 1) žensko koju trpa moderator i daje joj sve podatke, uključujući i fejs naloge povezane sa mejlom sa kog smo registrovani na ovaj sajt 2) sam moderator (dupli).

Tu se ja razbesneo lažeš kučko! On/a će, xexe ja sam haker znaš znam ja te stvari oko hakerisanja malo mogu da provalim svakome šifru o.O!!

Muurš tamo, konverzejšn ENDE (neda kučka njen fejs, i dalje se drži priče da je haker i ne otkriva svoj identitet a moj poznava (u suprotnom nebi bilo nikakih problema)).

Nebilo dugo (pe šest minuta) meni odabrana reakcja.
Kučku grizo saves.

Ljudi oprez. Moj slučaj: Slao neke PVT-ove autorci kojoj stoji da je pol ženski i taman kad sam hteo da potražim golu sisu ili nešto niže on/a će, e pa vidim to i to sa tvog fejs profila, JEPTEJEBO! To je samo moglo da znači jednu od dve stvari: 1) žensko koju trpa moderator i daje joj sve podatke, uključujući i fejs naloge povezane sa mejlom sa kog smo registrovani na ovaj sajt 2) sam moderator (dupli).

Tu se ja razbesneo lažeš kučko! On/a će, xexe ja sam haker znaš znam ja te stvari oko hakerisanja malo mogu da provalim svakome šifru o.O!!

Muurš tamo, konverzejšn ENDE (neda kučka njen fejs, i dalje se drži priče da je haker i ne otkriva svoj identitet a moj poznava (u suprotnom nebi bilo nikakih problema)).

Nebilo dugo (pe šest minuta) meni odabrana reakcja.
Kučku grizo saves.

xaxaxxaxaaxaxa

Hvala makaronac. A koja fora sa kašikom brate, treba da aludira na karindžu? Ja tu novokomponovanu umetnost ništa ne razumem.

Ма нема ништа од постављања слике, и овако ће да ми кења јер сам се фалио.

A i ko bi želeo Mesečarkine zumirane sise realno.

Evo vam sise, i pising po faci klinca, sa sve asocijacijom na bukake hahhahaha
http://www.youtube.com/watch?v=lgJ7AcI6YwI

mogo bih da odgledam ponovo, skroz zaboravio na ovo

ja ovo prvi put vidim, vrh

cudno je sto nema zena na temi.neke su pohvaljene,pa nece da kvare,a one koje nisu,ne dolaze da zamore.izgleda da im je neko video slike na fejsu.da ne bude fora:"odjebi,video sam ti slike sa fejsa".bolje ovako.ne diram ih,ne diraju me.