Prijava

Samo da potpišem JTU-ov zaključak.
''п.С. ова тема је шовинистичка и сексистичка и објективизује жене! Стидите се...''

Љижанине, матор сам ти ја за то. И ожењен. :)

Ja se lozim na mozak, pa zanemarujem izgled, tako nema diskriminacije:

Euglena
Insolent
Elenna
Energija
Mat
Majav
Nadlanu.mom
Mapa
Zirafko
Izvinjavam se ako neke nisam izanalizirao, pa nisu na spisku.
:-)

1. Elenna - osoba koja me je "kupila" svojim vedrim duhom, beskrajnim razumevanjem i iskrenošću. Moja virtuelna druga "polovina jabuke" :)))))

2. Euglena - očigledno svestrana osoba, čiji me komentar uvek nasmeje, šarmantna pritom :)))

3. Insolent Defender - oštra, pravedna, inteligentna (pritom "savremenih shvatanja" pošto mi bez problema i teških reči dade "razvod") :)))

Zapravo, nijedna zenska osoba nije ostavila ružan utisak na mene, i bilo bi bar još tuce njih o kojima bih mogao da navedem niz pozitivnih osobina, ali recimo da su ovo moji prvi "pikovi". :))))))

Ja za sad glasam samo za:
K@rizmu :)

khm.. da dodam i ja 'top 3' :D
1. Euglena
2. Oštra
3. Šmizla

Каризма дефинитивно најзгоднија :)

Christine
..........
..........
DLZ
Artemida
Domina
Ivana

redosled nije rang lista, vec nasumicno, osim prvog mesta :)

I naravno zelim mir u svetu...

na sta si to stala, nesreco, u onim stiklama? Pa ti si,zeno,kaskader!:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) mada mi ove slike nesto poznate....hm.... sad si me bacila u rebus:))))

Svi misle kad vide tu sliku da stojim na vodoktlicu ili na dasci od wc solje!:))))))))))))
A bilo je izvala da stojim na bojleru!:)))))))))
E,pa mogu do sutra da pogadjaju na cemu stojim.:))))))))

Овој Роцкангел изгледа много криво што је нико није номиновао, па се попела на каду, са све поткивачким полупрофилом. Ха-ха!
http://vukajlija.com/potkivacki-poluprofil/63056

Пази, лако склизне та новина, па се преврнеш. xD

Ma stoji na rolni toalet papira, vidite kako je nestabilna :)))

Ahahahahah, e i ja ću za nju da glasam, dok ne pogine sa bojlera. Rockangel, ulepšala si mi dan, :DDDDDDD