Prijava

Priznajem, nema šta. Inače, gdje je Raja na temi, da ga napušim kurcem?

pa kacte poslali ninku u ratno polje, trebali ste najboljeg borca da pošaljete u boj, na primer leprija, odbacivao bi stomak o zemlju i sigurno bi više od midori uradio

Idem večeras na Blajvagu naravno.

Dobro si me obavestio, da se obrijem!!!
Ja cekao sms, medjutim ne dobih ni od koga, pa sam nastavio piti... Bicu i veceras tamo, tako da neka javi neko ako budete negde. Slobodane tebe zaduzujem!!!

Ја мислио Лепри мало виши, кад оно исти мој покојни ујак лололол
Ал Маниаково образложење што се није појавио је апсолутни хит

brate do jaja okupljanje

e jankovicu, daj kopipejst manijakove poruke.
njegov fon nema mogucnost da cuva poslate poruke, a ne secamo se sta ti je poslao.

Ljudi, ko je zainteresovan i za veceras, nalazimo se izmedju pola 10 i 10 kod ulaza 2.

e, bilo je baš fino, kul ste vi beogradžani.
:D

убре дабре колко сам се успавао

бићу тамо од фазон десетке, па ћу телефоном да вас цимам. Марта проверавај мобилан ил га држи на вибрацију ехе хе хе

da i ja ostavim utiske ovo ono >D
bilo dojajno skroz ako sam nekoga unistio i smorio izvinjavam se i tako to :D

Брате знаш какве си ми небулозе причао преко телефона...

hahhahaha nemam pojma vjeruj mi , mada sigurno je bilo zanimljivo olololo

Јесте, слабо си се чуо ал сам сконто да оћеш да вас поздравим преко Пуја.

Bilo je dobro sinoć. Prava fina bleja, buksna-pivo-livada stajl i tako to.

Drago mi je što sam upoznao još par novih ljudi, KBO-a, Jankovića, Pišem uz vetar i Vidru....valjda su to svi novi i što sam video ostalu bagru. I da Leprikone i Rajo, Dubioza je sranje.
Pozdrav svima.

Dubioza je sranje a drogoši se nisu drogirali predamnom jer ja to ne dozvoljavam.

Nema droge s ove strane reke. Samo Buksni i Olaniku to dozvoljavamo jer su gotivci i to je to. Ovo je Austro-Ugarska. Ovde se pije samo i tačka.

Samo Buksni i Olaniku to dozvoljavamo jer su gotivci i to je to.

e Austro-Ugarska. Ovde se pije sa

Cao. Da li ste se drogirali?