Prijava

А јебеш дефку, нека га овде, више ће људи прочитати.

Čekam sliku majice :)

Gde ste ti i glavni tu mora biti skandala.

Псета не заборави, луд је колико и Главни. Значи царина, одушевио сам се човеком. А да су се срели њих двојица било би свашта.

Да додам да ми брадати Шпанац наркоман пољубио руку и поклонио ми се у знак поштовања због моје прејебене ракије. Мало геј али у исто време и кул сцена.

е јел то она мајица с А браћом ?

Da dodam da sam postrojio nekog riđobradog koji je teo da nam ukrade pivo koje sam ušteko ispod šanka da imamo da dosipamo u čaše. Uzeo sam mu globu od 500 dinara.

On mažnjava pivo, a ja ga lagano tapšem po ramenu
- IF JU TAČ DET BIR AJ...
- AJ NOU, AJ NOU...JU VIL PUT MI DAUN...
- IVEN VORS...

vadi pare i daje...

хахахаха то ниси причо

Јесте, Манијаче.

ahaahha znao sam to za pivo al nisam znao za 500 kinti da si mu uzeo :d

Jeb'omeotac kad na vreme nisam uzeo niciji broj te nisam znao ima li okupljanja uopste, sad mi krivo.

Pare sam dao Kumu da kupi još piva na šanku

Jebač bem te usta, oplakao sam onaj tekst :)

Sjajan tekst, sad i ja vidim da sam jos veci jedac govana. Dogodine sam opet tamo, pa cemo bolje da se izorganizujemo.

Јој људи, треба то доживети, само читање текста није довољно урнебесно :Д

ахахахха ал Кузман мученик прво пита мене "ко је ово брате?" онако панично кад је видео Главног у шатору како спава поред крампа и није га препознао. Јој оплако сам јебем ти панаију...

brate ti misliš da sam i ja znao gde sam hahah

osećam se k'o jebeni Miki Manojlović u Anđelima... isto tako sam se proveo 2002. kaCam biJo prvi put u Guči, a deca bila tek u planu...

Hahha, fešta znači bila.
Pravda za krampa!

Pročitao sam ovo Jebač i cepao se bez prestanka. Svaka vam čast ludaci.

то је та атмосфера, како није пало купање у оном потоку?
опростиће фесташка секта, свадбарски купус из земљаног лонца + проја??? па јел има шта боље? криво ми што за мало пропуштам Мрчајевце...
генерално је опуштено у Гучи, народно весеље, нема позераја. о томе све време прича Псето...
Егзит - таблете, Бирфест - вутра и пиво, Гуча - ракија, Мрчајевци - купус. Шта има да није јасно?