Prijava

imam neki osećaj da će bejl biti kerova kurčina ove sezone. ja stavio kazorlu, prvo što sam kida, drugo što očekujem da namesti krš golova iguainu, žiruu (ako drvo proradi) i suarezu ako dođe. arsenal će biti iznenađenje, kad kažem iznenađenje mislim da će se konačno uključiti u borbu za titulu

Ја сам узео Бејла, па ако видим да не ваља, лако ћу наћи замену,пошто су буквално сви јефтинији од њега :)

mata mi miriše da će biti ponovo dobar. dvoumio sam se između mate i kazorle, al reko aj da probam sa kazorlom, objasnio sam gore zašto (:

Ја се сваки час нешто премишљам, до почетка има да променим свих 11 играча.

ja se iscimao da ih namestim zato što nema šanse da propustim fantazi, i odo da učim patologiju, jepte se :D

Jel se svako kolo menjaju cene igrača?

da, zavisno od učinka. mogu i da miruju, ali kapiraš sistem

Reaktivirao sam akaunt, i ubacio neke igrače čisto da skinem to s dnevnog reda, a do avgusta ludog ima vremena, sigurno ću menjati...

Ja promenio ceo tim.

Moj tim najbolji, vaši govno. :3

Celinac ce da razbije ovosezonsku fantazi ligu NAAAAPREEED CELZIII

Зависиће доста састав и од трансфера који се буду одиграли.

i te kako će zavisiti

Рано је још за састављање тима, пријатељи спорта. Можда буде и неких повреда, плус трансфери... Рааааандом, рандом, рандом је за тугу.

Koliko je čudno bez igrača Kvins Parka, pogotovo Remija ludog.

Too many players from west ham, e jebiga :D

Стева Јоветић у Ситију, сад је дилема ко ће играти напред тамо. И када ће да убаце нове трансфере у фантаси?

Јова и Негредо по 9.5 лоооо

A zamisli koji je smor daš za jednog od njih dvojice 9.5 i on ne počinje utakmice.