Prijava

Ušao sam u H2H ligu, a za klasik piše da je pogrešna šifra...

Прошле сезоне је Црв фино делио минутажу са колегом.
Да Еуфратем то значи, а ако прескочиш једну недељеу следеће имаш 2 трансфера, али не преко тога ако паузираш још једну недељу. А имаш и дивљу карту којом можеш да одрадиш неограничен број измена, фазон је што може да се искористи само једном. Има још једна дивљакуша око нове године али она има ограничен период употребе.

Koji crv?

EDIT: A Vorm.

Перси је прескупо говедо. Прошле године нисам хтео да пукнем толико за једног играча и рекло би се да је одлука била паметна. :курчење:

Него, двоумим се између Џерарда и Кутиња...

persi se isplati za sve pare. ne postoji kolo u kom je on mene izdao, ako se iko isplati to je persi

Kako pametna odluka kad je doneo najviše poena od sviju.

Бејл + Суарез су имали цену као Перси и неки играч од 6 или 7. Па ви израчунајте.

Na početku il' na kraju

На почетку. Нисам баш скроз сигуран колико су вредели, али мислим да су ова двојица по 9, а Перси 11.5.

Mislim da je Persi 12.5, a Bejl i ovaj po 9.5. Što i nije bitno za dalji razvoj priče lolol.

Ali nemam pojma, ja sam ih imao svu trojicu u jednom trenutku, ne pravim problem po tom pitanju. :D

Ušao sam u H2H ligu, a za klasik piše da je pogrešna šifra...

Nemam pojme Leri, ja sam nekako automatski bio prijavljen za klasik.

Šta je bolje Bejl i Runi ili Persi i Kutinjo lolol.

Uspeo sam, bilo je pogrešno zbog razmaka na kraju (?!)...

Definitivno Persi i Kutinjo.

Uspeo sam, bilo je pogrešno zbog razmaka na kraju (?!)...

I ja sam jedva provalio to...

ManUtdOwn18

Šta je bolje Bejl i Runi ili Persi i Kutinjo lolol.

Бејл и Казорла јефтини од обе комбинације.

Al' ne može Kazorla da ti igra napad Stevane.

Ja sam išao na lou badžet napad, više sam keša potrošio na odbranu i vezu.

У ствари, у праву си. Купите људи и Бејла и Персија, они доносе највише поена. Тако се побеђује.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_ma2ozgDTjM1rf2jmdo1_400.gif

Larry Underwood

Al' ne može Kazorla da ti igra napad Stevane.

Какве то везе има? Донео човек прошле сезоне преко 200 поена онима који су га имали у тиму.