Prijava

Možda kasnije bude još skuplji. hehe

Pa i biće verovatno, a to je baš nerealno, nijednom igrač nije krenuo sa cenom 14, čak ni Lampard one sezone.

Prijavljujem se. :)

posle prošlogodišnjih skromnih rezultata Puja Šotke, odlučio sam da ove godine malo promešam karte. DAME I GOSPODO, ŠUJO POTKA!

JEBAĆEMO LIGOA!

А ни Бејл не бежи много са својих 12 динара. Видан скок у цени за Мичуа, Оскара, Кутиња, Бентекеа, Стариџа. Треба проучити ове из чемпионшипа што су ушли, ту мора да има неки рудник бодова.

I meni to pade na pamet Laki. A onda sam pogledao igrace u kardifu, kristalnoj palati i halu, i samo par njih su mi bili poznati, sa menadzera. :)

Ipak sam odlučio i ove sezone da forsiram igrače Evertona, i ako je otišao Mojes, a došao onaj jadnik.
Baines i Felaini će sigurno nastaviti dobar niz, a za Osmana ću još razmisliti.
Onaj ko može isto da bude jedan od bolji je AGBONLAHOR.
Prošle godine su ga je*ale povrede, a ove godine ako sve bude u redu,onda se može računati na dosta golova ovog veoma dobrog igrača.

electrolover
I meni to pade na pamet Laki. A onda sam pogledao igrace u kardifu, kristalnoj palati i halu, i samo par njih su mi bili poznati, sa menadzera. :)

Ја знам цео тим Кристал Паласа и убацих једно крило њихово и бека. Сваке године неко из тих слабијих тимова има добру сезону и скупи брдо поена. И из осталих тимова ће бити изненађења тако да је почетак најбитнији... Десиће се као и увек да неко ко кошта 7 на крају сезоне вреди 9 или 10 поена, а они које укења да таквог играча држе од првог кола ће најбоље проћи.

Eto i mene, da izaberem tim s kojim ću da guram bez promene do kraja sezone. Nek budu i govna, al' moja govna!

Slazem se, ali ajd ti proceni ko ce da poludi i zaradi dosta poena. Jos ako ne znas igrace to je lov u mutnom. Ali definitivno se mora uzeti neko ko vredi 5, 6 kinti maksimalno, pa se nadas da ce da zablista.

Kontam da prve sezone neću ništa uraditi, ima ovde dosta caka za koje je potrebno vreme.

http://i.imgur.com/qZCalEu.jpg

moj tim. ovako za neki početak, i naravno variraće dosta u toku šampionata, ovako sam ih sastavio u skladu sa protivnicima u prva tri kola.

http://www.dodaj.rs/f/19/Az/z7rs8o6/dfsd.png

Zhajk ume - Zhajk zna

A ove ćemo da razmotrimo:
1.Agbonlahor
2.Vidic
3.Mertezaker
4.Mata
5.Osman

čemu dva skupa golmana narode?

И ја се питам.

Pa recimo da mi je Čeh prošle sezone posle Bainesa i Van Persija doneo najviše bodova.

Šta znači to da mogu jedan transfer nedeljno, mogu da prodam jednog i kupim jednog igrača?

Pa recimo da mi je Čeh prošle sezone posle Bainesa i Van Persija doneo najviše bodova.

dobro čeh, ali šta će ti joris od 6 miliona na klupi? realno je da čeh neće da propusti ni dve tekme, ako i toliko. bolje je uzeti rezervnog golmana od 4, 4.5 miliona i onda imaš milku i po-dve da ojačaš malo neke druge pozicije u timu. ja sam uzeo vorma koji kida, ume da skine penal i često zabode po 6-7 odbrana, za 5 milki milina. rezervni golman ne znam ni ko je iskreno :D

Šta znači to da mogu jedan transfer nedeljno, mogu da prodam jednog i kupim jednog igrača?

da.

http://i.imgur.com/1VMGzkt.png

Evo moje ekipe i smatram da ću da izduvam sa Kutinjom. A i sa ovim iz Palasa ali jebiga, mnogo hoću Persija u timu lolol.