Prijava

Debeo čovek je opasnost za okolinu, gledam jednom penje se neka gospođa na voz, a konstruisana kao balon za rakiju, jedva mrda. Uglavnom, ne može nikako da se popne, ruke joj ko šunke al po svemu sudeći one sremačke sapunjare, a i težina je to moj bato. Vidi u jednom trenutku da je đavo odneo šalu pa zamoli ove iza nje da je poguraju, šta će dobri ljudi nego upreše ko jedan, neko rukama, neko leđima, neko ramenom, al ne lezi vraže, tijesna su vrata uljaniku, zaglavi ti se gospođa i ni makac. Ona vuče i stenje, ovi iza ropću i guraju dok se svi ne umoriše i ova pade kao dulek, kad bi isti rastao na drvetu, naravno. Nagrnuše dobri ljudi što su stajali okolo i umirali od smeha da spasavaju što se spasti može i digoše je nekako šestorica a ispod nje havarija, nagnječenja, kontuzije, unutrašnja krvarenja. Stigao sanitet, prebrojali petoricu teže povređenih ljudi, dvojicu lakše i jednu pudlicu kojoj nažalost nije više bilo pomoći.

Једете говна, дебели људи су до јаја! Можда јебемо једном у 2 године, ал јебемо квалитетно! Добро, не јебемо квалитетно, ал дркамо редовно!

Letos komsije na moru,soba do nas, divan decko i njegova debela verenica. Ovaj moj i on se odmah zgotivili, krecu price, kola, zenskee, sise, dupeta, sta bi ovoj radio,sta bi onoj, klasika. Ja ih slusam,umirem od smeha, upadam u pricu, ova cuti ko mula. Al jebiga zidovi tanki pa se cula bukvica koju mu je odrzala dok je tukla XL kesu M&M-a : Lako je njoj da se smeje sa vama :njam njam:, zgodna ko manekenka :njam njam:, i kako te nije sramota preda mnom tako da pricas o tudjim sisama :njam njam: ja cutim a ti nista :njam njam:

Shvatim nije problem sta su oni pricali, kolko god da je komentarisao polugole hocne ribe na plazi njoj je svaka dva minuta donosio vodu,sladoled,mazo ledja,gleda je ko u Boga i ona to zna. Smeta joj sopstvena lenjost i primer u bikiniju koji je sedeo pored nje i ispricao kako je voljom,ishranom i vezbanjem skinuo 17 kg koje je nabacio sticajem okolnosti.

Poenta je da je ne osudjujem,ima izbor da bude srecna i kao buca i kao mrsavica, samo dok druge ne gleda popreko jer nesto zeli a mrzi je da to dostigne. E tu je vec problem,ali njen. Da napomenem takodje da su nas do kraja letovanja izbegavali.

E takvi ljudi su mi skart,koji ocajavaju u svojoj lenjosti.

Bruce

Ovde nisu traženi svi poroci i svi smo se ogradili od onih koji imaju fiziološke i mentalne probleme koji uzrokuju debljinu, pročitajte postove sa razumevanjem pa onda filozofirajte o ljudskim pravima i slobodama.

Sere se samo po mašinama za govna koje nemaju razlog da budu svinje.

То си ти рек'о. Остали причају како им смета кад виде тенкић иако не знају ништа о њему (а не сметају им педери, што рече Газимудо :Д). Ждерање је порок к'о и сваки други. Шта је то горе од неког другог порока? Већина људи има неки порок и такође већина њих је слаба психички кад је у питању одвикавање од тога. Сигурно имаш и ти неки, али што би те неко мрзио због тога?

Baš se nešto setih odlomka jednog dobrog serijala kvazi-istorijskih romana, 'Prvi čovek Rima' je u pitanju, preporučujem iako sam u definicijama par puta pljucnuo žanr.

U pitanju je deo kad roditelji najveće lepotice Rima traže muža za nju i bivaju zatrpani proscima, mnogima iz uglednijih familija, nekima iz bogatijih a bome bilo ih je i uglednijih i bogatijih istovremeno. Pomama je bila tolika da su se mnogi već oženjeni prijavili, što nije bilo ni nemoralno ni neobično, razvod je pičkin dim kad administracija radi svoj posao. E tu je njen matori došao na sto muka, šta da radi, koga god da odabere uvrediće ove ostale i napraviće sebi i sinovima problema, tako da je posle dugog mućkanja glavom odabrao da opere ruke od čitave stvari i pusti je sama da odabere.
Tu se javio i mali problem jer je ova, zajedno sa upadljivim viškom lepote patila i od malo manje upadljivog viška zdravog razuma a i manjka romantike. Problem je znači bio što joj se nijedan s liste prosaca nije osobito dopadao, tako da je matori prešao na sistem eliminacije pa krenuo ovako:
- Pa dobro, koji ti se s liste najmanje dopada?
- Gnej Ahenobarb junior.
- Ok, tu sirovinu ionako niko ne voli, ima li još ko da ti se ne sviđa?
- Marko Emilije Skaur mlađi.
- (upada majka) Pa zašto, on je jako fin mladić, obrazovan i piše poeziju...
- Jeste fin ali je kukavica.
- Malo jes nezgodno kad ti je zet pičkica ali zar ti to ne bi odgovaralo, mogla bi ti da nosiš pantalone u kući (figurativno, rimljani skoro uopšte nisu nosili pantalone)?
- Primerna rimljanka ne nosi pantalone, nikada ih i nije nosila.
- Dobro, još neko.
- Lucije Licinije.
- Šta njemu fali?
- Debeo je.
- Svašta. Ne sviđa ti se fizički?
- Debljina ukazuje na manjak discipline, oče.
- Tačno tako. Aj razmisli još malo pa se javi kad odabereš, uskoro puniš osamnaest godina i to ti je zadnji rok, komšije odavno šuškaju zašto pravimo od tebe usedelicu.

ako tove decu da budu debela, i toliko ih naviknu na to, njemu ce to posle ostati u "genetici" koju je dobio od roditelja

Video sam da se i nakon ovog posta dosta polemisalo o genetici, pa da pokušam da razjasnim mit:
Visina, težina, boja kože, itd., itd. (takozvane kvantitativne osobine) su POLIgene osobine (pod kontrolom većeg broja gena). E sad - što je veći broj gena koji determinišu jednu osobinu, VEĆE je učešće SREDINE u njenom ispoljavanju. Što bi uprošćeno značilo da ako su ti ćalac i keva debeli, ne mora da znači da ćeš i ti biti debeo. E sad, drugo je što se sve iz porodice uči, pa odatle poneseš i nezdrave navike što se tiče spremanja hrane i konzumiranja iste.

S majčine strane imam dijabetičare sklone gojaznosti

I ovde ne mogu da se složim - dijabetičari umeju da budu jako mršavi baš kao posledica loše regulacije metabolizma UH. Pitajte dr Luksa ako mi ne verujete...

Luks.
Ček jebote stvor, da rezimiram malo: tebe mnogo nervira nepoznat random čovek debeo koji ti ništa u životu loše nije uradio, nego samo zato što je debeo? Sebi debeo? Debeo? Nisi ti čitav uglavu. ;-)

Bravo, Luks... Ne bih imao šta da dodam.
Možda mi nije prijatno da vidim ( a još manje prijatno da osetim) extreme fat ljude, ali me isto tako zabole... Njihov život, njihova stvar. Ne mešam se. Voli čovek hranu više nego sebe. A opet, ko sam ja da mu sudim, ko zna kroz šta je sve taj prošao u životu, kakve depresije i psihičke boli. Ne oprevdavam, al eto.
Takođe mi se svideo post Nebitne i Srete Štete... pozz

Ja sam im'o 150 kila jer sam jeo k'o nilski konj, 50 kila hrane dnevno a zanemario sport (k'o vaterpolisti kad odu u penziju), u to doba mi se mnoooogo raznog sranja nadešavalo i izdešavalo i bukvalno mi je sve otišlo u kurac, jednostavno mi je život tih godinu dana bio KURAC. ANULIRAN 1 KROZ 1. U opasan sam psihički ćorskokak upao, što bi rekao onaj "didn't street", utjeha je bila hrana, gomila hrane.

E, kad se malo smirila situacija, mor'o sam da skidam to. I skin'o sam za sada 40 kila.

Provirone, hoćeš reći da ti ovo nije sexy?
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mbyafwh6PD1rbqieco1_500.png
Aj nemoj da lažeš...

Banini
Lako je njoj da se smeje sa vama :njam njam:, zgodna ko manekenka :njam njam:

Atenšn hor ditekted.
http://i.imgur.com/yIHnt.gif

Више волим дебеле људе, одма' провалиш какви су. Или су стварно готивни или су стварно говна. Мршави су говна увек, само се крију.

Дебео може да смрша а мршави не може да не буде говно! АХА! Додуше ђембели кад смрша постаје говно... Јебене су то ствари, треба гледати у будућност.

ЂЕМ БЕ ЛИ ЂЕМ БЕ ЛИ ЂЕМ БЕ ЛИ!

Kad kod nekog drugog primetim neku svoju bivšu lošu osobinu (ili aktuelnu), nije mi prvi instinkt da ga mrzim, već mi je ta osoba draga. Dođi u moj zagrljaj, brate moj/sestro moja po nevolji i poroku! Iracionalna mržnja prema određenoj klasi rasi vrsti podvrsti ljudi ili pojava ukazuje na neki neraščišćen problem u vezi sa tom klasom rasom vrstom podvrstom kod osobe koja mrzi. Ono što me emotivno ne dotiče, ja sam prema tome indiferentan. Što da se grozim debelih ljudi? Pa ni njihovu proždrljivost ne mogu da osudim, lično imam poroke koji su u očima većine ljudi, a i mojim sopstvenim, ponekad mnogo gori od proždrljivosti, samo što to ne piše na meni. I šta sad, ko sam ja da sudim, i kome? Jedino mogu da sudim onima koji sude.
Ima jedna poučna religiozna priča: Jedan monah postio strogo celog života, pridržavao se svih pravila, mučio svoje telo, bio strog i surov prema sebi i svima drugima, živ se mumificirao slaveći Gospoda, i na kraju on umre, i ode naravno u raj, i šta tamo zatekne: pod drvetom sedi i uživa tamo neki njegov kolega koji se nije baš tako čvrsto držao posta, tu i tamo voleo je da švrljne sa nekom snašom, eskivirao je zajedničke radove u manastiru ponekad... I ovaj savršeni pita sv. Petra: Je li bre, otkud ovaj ovde? A Pera mu kaže: On nikada nikoga nije osudio, niti je kome zla naneo. Ovaj sveti u fazonu - neverue. I tako se završava priča.

Сигурно имаш и ти неки, али што би те неко мрзио због тога?

Jebemliga, ja sam tako razumeo temu kako sam i postovao. Porok kao porok ima svako, imam ih i ja, ali se trudim da moji poroci ne smetaju okolini u kojoj se nalazim, a ovde sam razumeo da su predmet nelagodnosti ljudi koji su morbidno debeli bez ikakvog razloga sem želje za prežderavanjem.

Kuzman92

Atenšn hor ditekted.

Joj mali neš tako nikad jebat. Umesto da si lepo poslo PVT ko što mi je bila namera sve vreme...al jebiga.

ALO PIČKE ŠTA SAD PROTIV PEDERA IMATE ALO?!

''Debeli ljudi su zli.'' - Bushido

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA PAO SAM.

I jebite se, imam 60 kila, a jedem normalno i pišam po sirotinji debeloj.

Elem, bez sprdnje, kad ih vidim tako kako se tove, a žale se da su debeli počnu da me nerviraju malo, ali onda skapiram da treba da me boli kurac, ako 'oće dumru neka umru. Kao moja keva i ja sa cigarama odnos neki. Njihov život jebežga.
Ovi debeli što se ne žale nego jedu jer vole da jedu, pa njima ne smem ništa da kažem jer kao što Sreta reče sa cigarama činim isto to.

UKRATKO: OVE ŠTO SE ŽALE DA SU DEBELI, A NE RADE NIŠTA PREBITI KO MAČKU

I ono, nije mi odvratno kad vidim debelu osobu, ako je očuvana higijenski. Ali to i nema veze sa tim da li je debela, već sa tim da li je očuvana higijenski.

TEMA NE SME DA SE ZAKLJUČA DOK DEBELA i MRŠAVI NE ZAPEVAJU
http://youtu.be/L3vjPqmzqWM

I jebite se, imam 60 kila, a jedem normalno i pišam po
sirotinji debeloj.

+1

Mogu vola da pojedem i ne osećam posledice.

UKRATKO: OVE ŠTO SE ŽALE DA SU DEBELI, A NE RADE NIŠTA PREBITI KO MAČKU

Takođe, onima koji kukaju jer su se zaduvali od sto metara trčanja, imaju žute prste i pušačko stopalo nabiti kulen u čmar.

Takođe, onima koji kukaju jer su se zaduvali od sto metara trčanja, imaju žute prste i pušačko stopalo nabiti kulen u čmar.

OVO JE FE-NO-ME-NAL-NO REŠENJE!

Mislim, samo da počnem da kukam i to.