Prijava

svaka ti čast onda provirone, imam par drugara kakve si baš opisao al' bukvalno ih bole kurci i jedu i tove se i dalje đubretom, al' ono, njih boli kurac što su takvi i nemaju puno problema sa tim, ako oni sami sebi odgovaraju, što bi meni smetali, jes da mi zasmeta to što oni imaju takav stav o sebi al' shvatim da je to njihov život i nemam problema da se družim sa njima i sasvim mi je svejedno imao on 200 ili 50 kila.

Можда једе бурек јер је већ ожењен и боли га уво

Po meni dovoljan razlog za razvod. Kad god moja gospođa poželi da skinem kilograme za tri meseca silazim ispod stotke. Čisto za referencu, sledeće nedelje mi je deseta godišnjica braka i imam dve ćerke, ali još uvek mi je bitno da se dopadam svojoj ženi (mada podozrevam da me ona trpi debelog jer je njoj bitno da se NE dopadam drugim ženama).

Proviron me svakog dana sve više oduševljava sa temama koje otvara.

NIE GENETIKA, KAKVA CRNA GENETIKA, NAVIKA! NEMA ĐEMBELIH U ETJOPIJI.

Nema kad su im geni etiopski. lololo

(mada podozrevam da me ona trpi debelog jer je njoj bitno da se NE dopadam drugim ženama).

Uf, to je već opak majndfak.

čitao sam ranije lika koji je ugojio devojku nenormalno kako se ne bi dopala nikome lololo

NIE GENETIKA, KAKVA CRNA GENETIKA, NAVIKA! NEMA ĐEMBELIH U ETJOPIJI.

Ово ме подсети- имам течу који је гмазина, има 150 кила. И сад, јеби га, човек фасовао инфаркт пре једно 5 година, распада се, и као хоће да смрша. Позове нутриционисту, овај дође, теча крене да му се жали како је пробао милион дијета, препарата и производа, па није смршао, а овај краљ одговара:

Знате како, из логора нико није изашао дебео.

На тог нутриционисту је био љут мес' дана, па је схватио да је у праву.

JAPAN JE ZEMLJA SUMO HRVAČA, I SUMOHRVAČI JEBU! NE ZNAM KAKO, ALI JEBU ZA RAZLIKU OD NAS VUKAJLIJAŠA!

Javna kuća teška kategorija keke

Mićko, meni je ujak bio baš gojazan dok je bio živ, i znam da nije jeo u malim količinama, štaviše. Ceo život je imao problema sa težinom, ali je i ceo život jeo za dvojicu, a u najboljim danima i za trojicu.

Inače, baš zbog averzije prema debelim ljudima sam razvio određeni fetiš koji gajim kad su žene u pitanju. To su donja vilica i list. Devojka koja je junica nema donju vilicu, jer ju je podvaljak pojeo, a list ima veći od mog. Baš zbog toga ta dva ženska atributa kod mene imaju veoma bitnu ulogu. Žena s jakom vilicom i lepo građenim listom me uvek omađija.

Takođe, tačno je da je ta ekstremna gojaznost karakteristika onih najugroženijih slojeva, mada i tu ima izuzetaka. Poznajem ljude koji imaju para, a telad su nenormalna. Inače, cenjeni Bruce, kvalitet onoga što se ubacuje u sebe se može popraviti i bez dodatnog opterećenja budžeta, samo treba minimum angažmana.

mislim da su brzi i spori metabolizmi kao krivci za debljinu najobičniji MIT. Debeli ljudi imaju čak brži metabolizam od proseka da bi se telo izborilo sa ogromnom količinom hrane koju unose.
ja sam građen kao etiopljanin na voćnoj dijeti, imam kontra problem - kako se ugojiti. Debele ne mrzim ali nije mi prijatna scena kad neka dobra riba ide uz senku planine sala koja odaje lojno-znojni zapuh u vidu magle.

генетика, хаха, добра фора...дебеле гмазове треба лешити од зајебавања

Наравно да није мит трулекс, знам доста мршавих ликова који могу да поједу бога оца и једу ко стока а мршави су, а такође знам доста људи који не једу пуно а масовни су и кипе ас свих страна, наравно да не зависи све од брзине базног метаболизма, али игра велику улогу.

Q, nije bazni, već BAZALNI metabolizam! Zar te ničemu nisam naučio?!

Inače, cenjeni Bruce, kvalitet onoga što se ubacuje u sebe se može popraviti i bez dodatnog opterećenja budžeta, samo treba minimum angažmana.

Može, priznajem, ali je problem što taj budžet u startu nije pogodan ni za redovne potrebe, a kamoli za dodatna opterećenja. Kad pokušavam da smršam ja jednostavno prestanem da jedem sve osim pirinča i krompira i izbacim sve začine i pića sem vode i minimuma soli. Čak i kod nas na selu nije ni malo jednostavno doći do zdrave hrane, a kod nas je u ishranu uključeno bukvalno sve što se može proizvesti u bašti, od mesa gotovo isključivo piletina i riba, a masti su svedene na minimum. Klinke su super građene, njima se sprema i široko i kvalitetno. Meni šta ostane, to me i goji :)

kuku koi sam slepac
Uglavnom ne treba imati predrasude ni prema mršavim ni debelim ljudima, a ni prema fit ljudima.
Kako ti možeš da znaš zašto je on takav kakav jeste na prvi pogled, gledajte ljudi sebe više, a manje druge, poznati smo narod po tome što gledamo više tuđa posla nego svoja, da to manje radimo daleko bismo dogurali.

Ako si baš debeo, ne može ti samo dijeta pomoći, moraš pomeriti debelo dupe, i početi da vežbaš da bi smršao, npr. odeš na akademiju debelih postaneš selebriti zbog svog sala. FAKJEA

Inače, ovoliko dam pisao, a nisam dao odgovor na prvi post: Da, mrzim prekomerno debele ljude koji ništa ne rade po tom pitanju, a da pri tome nemaju nikakav fizički ili mentalni preduslov za gojenje. Pri tome naglašavam one koji kroz pijacu protrče tražeći švercovane kobasice iz Mađarske, a nemaju pojma kako se sprema brokoli.