Prijava

I roditelji su krivi kakav kurac hormonski poremećaj, mehanizmi odbrane samo.

jeb'o si čvorka debeli :)

ovaj mančester najviše postuje na ovoj temi. dečko, zašto imaš nekakvu averziju prema đembelima?

Zameniš u ovoj temi 'debeli ljudi' sa 'heroinski zavisnici', dobiješ isti kurac.

ovaj mančester najviše postuje na ovoj temi. dečko, zašto imaš nekakvu averziju prema đembelima?

2 nrdrljr ptr frsta

Ископао сам слику из школских дана, ужина.

Tako sam i ja jeo dok sam redovno spavao...

2 nrdrljr ptr frsta FTW!

Banini
Joj mali neš tako nikad jebat. Umesto da si lepo poslo PVT ko što mi je bila namera sve vreme...al jebiga.

Zamišljam te kao onu ribu manekenka da budem kekeke
Nema leba ođe da tražim da jebem, pokušo sam i ništa..ne mere.

Tako sam i ja jeo dok sam redovno spavao...

A još kažu da prekomerno spavanje goji...

he, ne to spavanje, ako me razumeš :)

Čuš razumem, pa nisam ja ko onaj tvoj đavolov šegrt Smorka :)

đavolov šegrt Smorka

Ozbiljno dobar komentar :)

Ова Вукајлија је изгледа пукла чим је Сасвим Небитна успела да напише најбољи коментар на теми

Ooooooooooooooooovo je bilo nisko.

Vejve, gojaznost je jedan od glavnih uzročnika dijabetesa, iako može biti i posledica. Ne može te tvoj sensei baš svemu naučiti. ;)

debeli, ne primajte se na sasvimnebitnin post, neće vam dati...

Pre neki dan u prodavnici vidim tročlanu porodicu i svi gojazni. Dete od 6-7 godina gojazno. "Šta ćeš sine od slatkog?", "Jednu bombonjeru", "Dobro. Sad da kupimo nešto slatko za mamu i tatu", "Tata, ne zaboravi kokakolu", "E, da" i uzima dve kokakole od po 2 litre. U korpi im slanina i kojekakve mesne prerađevine, a od povrća i voća skoro ništa nisu uzeli.
"Da moje dete ojača, ljubi ga tajko"
Murš! Da ojača?! Pre da dobije dijabetes, visok pritisak i holesterol! Kakvi plitki umovi.

samobanuj se vučice

Ја поједем 250 ћевапа, попијем три литра пива и 70 литара пива, док играм ПЕС и једну јебем а друга ми пуши, а онда узмем чоколаду на метар, и то три метра и и даље имам 70 кила мишића израженијих него код Брус Лија, не разумем стварно како се људи угоје.