Prijava

ima li šta lepše od ove slanine jebemti ženo maiku

Vejve, gojaznost je jedan od glavnih uzročnika dijabetesa, iako može biti i posledica.

U potpunosti se slažem...
Ali, veoma često one mršave osobe pate od dijabetesa. Ni meni to nije bilo jasno pa sam pitao majku, koja je lekar (ne sensej! lol) kako to, a ona mi je rekla da su mršavi baš zato što imaju dijabetes...
Pa često možeš i čuti da kažu: "au brate, štos to tako smršo, jel te muči nešto il' imaš dijabetes" ili "al je propao od šećera"....

Wave, ovde se priča o debelim ljudima, a činjenica je da postoji veza između dijabetesa i gojaznosti. Mršave ne mrzim, mada su i oni gamad.

Ustvari ti provirone mrziš sve živo a voliš samo sebe.

CKm, ozbiljno brinem za debele ljude. Nisam egocentrik uopšte, već zaista mislim da debeli ljudi predstavljaju pretnju po sebe, a i po druge. Jebem mu miša, pa gojaznost skraćuje i životni vek.

Po sebe jesu pretnja, ali što po druge? Pa neće te pojedu. :)

Nameću sistem vrednosti, CKM. Zamisli sad neko dete ne zna ništa i vidi toliko debelih, odma' će pomisliti kako je to lepo, pa će se i ono nagojiti. Kapiraš? Mnogo je to kompleksniji problem nego što se čini.

Kako nisu brate moj, osim fizičke opasnosti iz one moje pričice od pre par strana pretnja su i po mentalno zdravlje. Znaš, većina ih ima hemoroide, dugo pate od toga i navikli su na njih pa im više nije ni neobično niti ih je sramota, a pazi, nekoliko detaljnih opisa sizifovih muka pri vršenju velike nužde možee ozbiljno da ti ugrozi mentalnu ravnotežu, osobito ako su u pauzi za ručak.

Дебели људи скраћују животни век прасићима, пилићима, коњима, воловима, телићима, јагњићима и чинчилама. Дебели људи су зли.

Kapiram šta oćeš da kažeš, ali valjda su tu roditelji da odreaguju, da kažu detetu šta valja a šta ne. Osim ako i sami nisu đembeli.

НЕКА БУДУ ДЕБЕЛИ У СВОЈА ЧЕТИРИ ЗИДА!

Meni samo nije jasno zašto debeli ljudi ne šibaju spid. Nema šanse da ne smršaju a ne moraju ni da vežbaju. I vrlo je jeftin i lako dostupan. Ko se odluči: 064/12-34-567

I ovo što Reme kaže, zasad proizvodimo dovoljno hrane za sve, međutim dokle? Još malo da se namnožimo i nagojimo pa će samo Nemci i Englezi moći da budu debeli a svi ostali će da budemo Nambija. KOLIKO JOŠ BAMBIJA MORA DA POGINE POD VILJUŠKAMA DOK SE NE OSVESTIMO?!

Bitno je prvo da se psihički izgrade, da se izvuku, kad se izvuku najbolje bi im bilo da se navuku na miks pajdo neparnim krek parnim danima u sedmici, djelotvorna kombinacija, izgubićeš pola kilaže i crijep sa kuće ali barem te neće biti sramota što uzimaš najveći broj hlača u Springfildu, teškom mukom navlačiš na sebe i sa tužnim osmijehom na licu saopštavaš prodavačici da ćeš naletiti večeras, samo da ti kaže do kad rade.

Ko se odluči: 064/12-34-567

Walter White :)

Walter White :)

Ma jok, Đuka Brzina tu iz kraja...:)

Aj što nas Srba ima malo, al' što je i ovo malo debelo i nikakvo. Car Dušan se u grobu prevće!

Dal surovo debeli mogu da se prvrnu u grobu?

http://www.youtube.com/watch?v=evcNPfZlrZs

Nije bitno šta se jede, pola "zdrave hrane" je prevara, bitno je koliko i kako se jede.