Prijava

Jebiga, da su postovao pre nekoliko meseci, savetovao bih ti il' da kreneš u teretanu ili da aktivno počneš da cepaš drva - zgodno je biti jak kad nosiš pijane ljude. Ovako, gledaj da se utepaš od alkohola pa nek oni deveraju s tobom. ;-)

Šta je sad, crtanje kuraca po čelu je previše mejnstrim za tebe, pa moraš da se savetuješ sa vukajlijašima?

Treba ubediti mrtvaka da se ubio od alkohola...

ja sam dete sa sela, prirodno sam jak, imam cak i seljacko rumenilo :D

Plati nekom fegetu da se skine u cega i da legne pored njega kad se probudi.

E, E, E, E NAMAŽEŠ GA PASTOM ZAZUBE PO LICU!

Mi smo ortaka naćerali da eksira po litre votke, sručio se na zemlju. Uzeli njegovu kacigu natukli mu je na glavu , zalijepili za njega da ne moze da je ukrade neko, ubacili u kontejner sa brojem 46, ostavili ga u boksericama na glavnom trgu...
Nikad nam nije oprostio stavljam slike ako nadjem...

Jebiga, da su postovao pre nekoliko meseci, savetovao bih ti il' da kreneš u teretanu ili da aktivno počneš da cepaš drva - zgodno je biti jak kad nosiš pijane ljude. Ovako, gledaj da se utepaš od alkohola pa nek oni deveraju s tobom. ;-)

Lukse, pročitaj uvodni post :D

@smorka crtanje kuraca i lakiranje noktiju je dezavu... ovde je grupica najkreativnijih i najduhovitijih ljudi u srbiji, pa cenim da ce se naci neki super andergraund predlog...

@msmojne jos kad bi ja imao pare za fegeta :D

@mas' to mi je trebalo dami neko kaze, otvoreni su mi novi horizonti sad :D

@Shekaa imas pivo od mene jednog dana :)

Namazes ga kecapom, ali onako posteno, uzmes pa ga namazes celog i kazes mu da ga keva pobacila.

Ako nemaš pare za fegeta, slikaj se tako da izgleda da ga jebeš u dupe, dok je komiran, i posle mu pokaži sliku. Alternativa.

vidis, drugi pijani kreten bi mogao da glumi fegeta :D

Tako je, ako su dvojca, skines ih i priljubis.

nabavi plastičnu kurčinu, a ostatak sa alternativnim fegetom izrežiraj već

Ja tek sad skont'o idi u kurac :-D

pusti ga neka spava

Čuvaj usnulog pijanog drugara od pokušaja da ga drugi maltretiraju dok je komiran.

Манијак

pusti ga neka spava

Једини паметан пост на теми.

Obrijes mu obrve, ali kontam da ce se naljutiti, tako da, ipak ga bolje baci s mosta.

ako ga bacim s mosta, nece se ljutiti svakako

spavace sta god mu ja radio :D