Pomoć oko instaliravanja igrica

  1. Kol'ko ovaj Bing kaže-laže, ova tema nema na Vukajliji tako da, ono... možda i drugima nekako pomogne.

    E ovako. Skinuo sam Mafiu II sa PirateBay-a, i tražilo mi je nekolicinu onih .dll fajlova i sve sam to poskidao i lepo ubacivao itd, itd.. E sad mi kaže da _BinkSetVolume@12 nije ubačen u dynamic link library.. Ne mogu da ga nađem na kompu niti mogu da nađem neki podatak o tome kako i šta... Probao sam i neke daunloude međutim, sve je to fuš i ne radi ništa od toga...
    POMOĆ!!

    EDIT: imam windows8, pošto nije isto za svaki sistem.... (ynam da je gejevski, ali neka ostane malo pošto mi je nov komp)

  2. Probaj skini ovaj fajl.
    http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?binkw32
    Kopiraj ga u folder gde je exe fajl od igre i trebalo bi da radi.

  3. Taj .dll fajl mi je prvi trebao I skinuo sam ga, al aj opet cu da isprobam

  4. koliko se sećam tih baljezgarija, taj bink kurac palac je neki kodek ili tako nešto... Probaj da ga guglaš i instaliraš

  5. Sve si mi objasnio lololo

  6. Da oprostiš, ništa ti ja tu ne razumem.

    msm, kapiram otprilike prevod i to.. ali nema ništa konkretno

  7. prosto guglaj RAD video tools i skini to. instaliraj i dobićeš u paketu i bink video codec. Jel sad bolje?

  8. sa ću isprobam
    tenk ju Nešo.
    AKO NEKO ZNA KAKO I ŠTA NEKA POMOGNEEE

  9. Verovatno si mount-ovo ''prvi disk'', unmountoj ga, mount-uj drugi i onda nadji taj fajl i nastavi instalaciju

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.