Prijava

Ja sam svejedno pratio kurda i dok nije postojalo praćenje. Ima mnogo za čitanje, a vrlo malo oduševljenja. Praćenje neće pomoći. Trebalo bi čitati sve definicije, kao što se nekada radilo. To je nekada davno bilo rešeno tako što je svaki autor mogao da definiše tri definicije dnevno. To beše, neki zlatkov zakon... tako nekako. Ja bih više voleo da čitam sve definicije od reda, lupam minuse na loše, pa neka ih briše autor ili neka ih brišu moderatori.
Bolje je da ima svako od jedne do tri definicije dnevno.
Da moderatori vide nove definicije prvih 10 minuta.
Stariji autori prvih 30 minuta.
Booranija posle sat vremena.
Nekada je postojala statistika i grafikoni, koliko se definiše dnevno, koliko se glasa dnevno i slično. Koliko defincija u današnje vreme osvane dnevno?
Raspisah se, nece hteti niko citati.

Ово што рече Енеми за коментаре на постерима добра ствар.

Што се теме тиче, не бих волео, из једног простог разлога: Више немам времена као када сам тек дошао на сајт, и немам времена да скролујем кроз све дефиниције из задњих 24 часа, већ чешће прегледам пар страница. Што се мене тиче, није ми фрка прати ли ме ко ил јок, ионако не значи пуно код оцењивања дефиниција мојих, ал волим да једним кликом ту имам ауторе које сам оценио као квалитетне. Да нема тога, опет бих вероватно укуцавао њихова имена и тражио да видим њихове новије дефиниције, ал би ми то било много компликованије.

Ja mislim da je krajnje nepotrebna opcija :)

Onda rasprati ljudi koje pratiš i mirna Bačka. :)

Nije mi zbog mene CKM. Meni ta opcija najviše odgovara generalno jer me prati najviše ljudi, a čitam u principu sve.

Ovo je samo još jedna zavera komentatorske sekte.
Sada je sve jasno, Đoni, kupili ste i Kaizena.

Normalno da se ukine, pa mene ionako niko ne prati.

Ево ја те пратим, Атифе.

Ma nije mi bitno ko me prati, bitni su mi ovi koje ja pratim i koje sam godinama brižljivo odabirala da mi ulepšaju svaki dan. Prvo njih iščitam, pa posle sve ostalo. Ne dam!

čitam u principu sve.

I ja kad čitam krenem od najnovijih pa dokle sam stao poslednji put sa ocenjivanjem. Tj. pročitam sve za dati dan. Dok sam čitao. Sada pauziram.

Đoni, kupili ste i Kaizena.

Kupili....pa zar vi mislite da smo mi neki neozbiljni. Imamo neke fotke njegove....bolje da nas sluša inače....

Ево ја те пратим, Атифе.

NI SLUCAJNO PRATNJU DA UKIDATE, STECULI!

Imamo neke fotke njegove

I poneki video zapis kad smo ono čučali na drvetu preko puta njegove kuće.

Praćenje nije neophodna, ali je pre svega zgodna opcija. Može se i bez nje, a opet, valja je i ostaviti zbog onih koji je koriste.

Mislim da njeno ukidanje ne bi donelo neki opipljivi boljitak, jer odavno broj pratilaca ne donosi i bolju čitanost pojedinačne definicije. Pet ocena uvrglave (mislim na one sa 100+ pratilaca).

ЈА сам провалио да Каизен и не постоји, да је оно што се овде приказује под надимком "Каизен", уствари напредна компјутерска скрипта која почива на вештачкој интелигенцији и једној ствари која има везе са веверицама, а заборавио сам како се зове.

Прави власник Вукајлије је много већа мистерија... И ту је... Међу нама!

Nije to neka misterija Androse. Kaizen je urad, urad je dramajohny

a dramajohny stokuje vosovce po adi
ti ru ri ru ti ru ri ru
:zona sumraka:

Predlog: OBJEDINITI SVE TABOVE DEFINICIJA U RANDOM, PA KOJA TI SE PADNE ČITAJ.
http://img808.imageshack.us/img808/2568/randomfj.jpg

a dramajohny stokuje vosovce po adi
ti ru ri ru ti ru ri ru
:zona sumraka:

Aaaaa, znam ko je to!

Da malo budem i ozbiljan. Mislim da je korisna stvar pratnja, i da nije - ne čini neku štetu pa da se ukida.

Pratim 50 ljudi (nemere se više postići jebiga od toga) koji u datom momentu zadovoljavaju 3 stvari: 1. da mi se pisanje sviđa, 2. da su aktivni i 3. da ne spemuju mnogo izlivima kreativnosti (čitaj: istovarom đubreta). Sadržaj liste je dinamički, stalno je modifikujem. Iščitam njih prvo, pa posle idem na nove definicije.

Da sumiram: lista autora koje pratim mi je važna kad nemam mnogo vremena, što je maltene uvek, da mogu pročitati definicije kojim je veća šansa da valjaju (doduše i tu nije zlato 100% ali i za to imam jatagan i šestoperac: sinju minuščinu i britak komentar ohohoho).

A odabrane treba sada duže da stoje.