Prijava

Otkad je Džoni otvorio temu ja imam jednog manje pratioca :(

Džoni, koliko sam ispratio Kaizena na temi koju je čično otvorio, shvatio sam da su ovi podmenii uvedeni baš zato da bi se posebno omogućilo prećenje ljudi na definicijama, posebno praćenje posterdžija, a posebno reaktora...
Tako da mislim da ti nemaš ništa od ovoga...

EDIT: Ovo "čično" je bilo slučajno... Kao što pretpostavljate htedoh reći "lično"...

prati me mali broj ljudi, oko trinaestak, tako da mi to nije bitno puno :)

Citiram sebe:

Kako bi se koliko-toliko izbegle mahinacije prilikom odabira defki za popularne onda ima smisla skloniti opciju "praćenje" jer bi i Reservoir Dog i neki anonimus imali iste šanse da ima defka ode na naslov (ako ostane ovakav raspored tabova).

ја сам да се укину. ал кога боли патка.

Džoni, koliko sam ispratio Kaizena na temi koju je čično otvorio

Znao sam da Draža nije umro. Čiča, Čiča, što nas zabrinjavaš...

Zašto ukidati pratioce? Ne želim da mi se uskrati mogućnost da pratim autore koji su, po mom skromnom mišljenju, pravi genijalci!

U pravu je Džoni, to je izgubilo svrhu. Ajde iskreno, koliko vas zaista čita ljude koje prati? Skidam kapu onima koji to stvarno rade, tipa otvarač ove teme. Evo prvi ja retko čitam, to mi više služi da utefterim neke ljude čije mi se pisanje svidelo i koje planiram iščitati u skorije vreme. Šteta što neki stoje i po godinu dana tu a još ništa nisam uradio. Sve kao saću i jebiga.

Što se tiče predloga, svejedno mi je.

niko ne čita one koje prati, to je zaključak, zato ja nikad i ne pratim nikog, a nisam od onih kopača to tuđim govnima da pratim nekog kog ne volim

(....KrajsleR...)
niko ne čita one koje prati, to je zaključak, zato ja nikad i ne pratim nikog, a nisam od onih kopača to tuđim govnima da pratim nekog kog ne volim

A da se zahvališ nama, svojim vernim pratiocima?

Elem, da se vratim na temu... Ovo ne bi trebalo ukidati, jer ko ne želi da korisiti opciju praćenja autora, neka prestane da prati i rešen problem.

Ajde iskreno, koliko vas zaista čita ljude koje prati?

Ja čitam. Ali obično ubacim u pratnju tek nakon što ocenim veliku većinu sadržaja i ukoliko mi se tu većina stvari dopala. I mnogo mi je preglednije da imam taj spisak, da mogu lako da pronađem autora čije mi se pisanje svidelo, da mogu da vidim ima li šta novo.

Ja čitam one koje pratim.

Volim što se komadina prepoznao u mojem izlaganju. Znači i ti me pratiš ? Au, ukidaj ovo njesra brže, zar da padnem na to da me neki luzer prati...

Ма пратиоци су свирање курцу, ја чеко да имам 15 одабраних да бих видео листу, контао то неки познати аутори. Кад курац од ових седамдесетак има можда 30 који нису анонимуси, од њих 15 активних. И од тих 15 добијем два плуса. Јебо то.

Podržavam ukidanje pratnje.

Billy Sharp
Kako bi se koliko-toliko izbegle mahinacije prilikom odabira defki za popularne onda ima smisla skloniti opciju "praćenje" jer bi i Reservoir Dog i neki anonimus imali iste šanse da ima defka ode na naslov (ako ostane ovakav raspored tabova).

Samo zbog ovoga bi trebalo ukinuti pratioce. Sve je Bili lepo objasnio, nemam šta da dodam.

YeahBatch

Ма пратиоци су свирање курцу, ја чеко да имам 15 одабраних да бих видео листу, контао то неки познати аутори. Кад курац од ових седамдесетак има можда 30 који нису анонимуси, од њих 15 активних. И од тих 15 добијем два плуса. Јебо то.

"Не добијам плусеве, укидај."

Има људи који користе ову опцију да би читали више добрих дефиниција и избегли смеће колико је могуће, оставите им ту могућност. А не видим да штети сајту, тако да не видим разлог за укидање.

Samo zbog ovoga bi trebalo ukinuti pratioce. Sve je Bili lepo objasnio, nemam šta da dodam.

Имам ја шта да додам. Тј. да супротставим Агилног Билију:

Mislim da njeno ukidanje ne bi donelo neki opipljivi boljitak, jer odavno broj pratilaca ne donosi i bolju čitanost pojedinačne definicije. Pet ocena uvrglave (mislim na one sa 100+ pratilaca).

Ша ме боли курац за остале, мени не треба. Укидај.