Predlog: Malo moderatori dolade na forumu

  1. Kelte, meni samo nije jasno - zašto na sav glas pričaš šta sve ne valja, a usput napominješ da odavno ne radiš ništa kao moderator i da ti je postalo dosadno, pogotovo na mod forumu? To me malo podseća na onu decu koja po ceo dan sede kod kuće, mlati ih vrućina i dosada, brat i sestra ih smaraju, a ne pada im na pamet da izađu iz sobe.

    zato sto sam isto kenjao i na mod forumu, pa me ignorisu. ovde ima vise ljudi da se ukljuce u diskusiju,.

    ја сам написао СИНОЋ ал су ми ОБРИСАЛИ пост. Ту акцију угњетавања сајта и форума покренули су КЕЛТ и ЏИМИ још давне 2011 крајем! И САД им је криво, тј му је криво што ЗИЛКОН иде редом и банује за ЛОЛОЛОЛОЛО написано на теми о ШЕШЕЉУ е тако, НЕ КУКАЈ него врати ЈЕБАЊЕ у активне!

    jeste. u pravu si. najozbiljnije, tad sam mislio da to tako treba i zajebo sam se do daske. ti se secas, tako da izvini.

    EDIT: i da, imao sam momente kad sam preterao. al jebi ga na greskama se uci ako nisi tvrdoglav i glup.

  2. Može ses? Može. Zovi neke kurve Slobice da ih karamo. Imam dve klime, može svako u svojoj klimatizovanoj sobi, a možemo i zajedno xexe.

  3. е сад келте сећам се да си једном ти написао на некој мојој теми цитирам "Немој да се ложите, Фејзбукманијак је ово отворио као трол тему и он сад чеше јаја и умире од смеха док вас који сте пали у ватру банују." па ме сад интересује, да ли је ово трол тема и да ли се спрдаш јер после овог коментара

    jeste. u pravu si. najozbiljnije, tad sam mislio da to tako treba i zajebo sam se do daske. ti se secas, tako da izvini.

    ја не могу другачије да проценим ову твоју тему осим да је спрдња.
    А зашто? Зато што ти мени никад ниси искрено рекао извини ЛОЛОЛ

  4. Јбг, ја мислим да људи (модератори) од кад сам ја овдје фино раде свој посао. Вријеђање и треба санкционисати. Ово је прије свега сајт гдје се ствара забавни садржај и такав треба да остане, а не да служи за расправљање појединих чланова и међусобно вријеђање.

    Мој једини приједлог се можда односи на новајлије које тек почињу да пишу на сајту. Нпр, избаце лошу дефиницију или обраде неки већ дефинисани појам, требало би им можда објаснити зашто је на гробље послата њихова дефиниција и упутити их мало у то шта треба да се ради на сајту и на који начин. Можда нека универзална порука са упутствима за претрагу, писање и неколико примјера да виде како треба писати, типа линк на одабране дефиниције и слично. Мислим да би помогло.

  5. Da li je moguće da se neko iskreno uvredi za vređanje na internetu? Da li ste toliki patuljci od ljudi, toliko jadni karakteri? Pa ono kad je na temi o povratku Džonija meni Lepri napisao da sam džindžersko izbegličko govno, ja sam se nasmejao, jer jesam. Mislim, daj bre, vređanje pfff.

  6. Celte, al nije ni fazon da se dopusti na sajtu baš sve, jebemmumiša!!

    I da, mog'o si se i ti malo uključiti u rad, a ne kritikovati iz off-a. Tako je najlakše. Daj nam i ti nešto ko Zyc i Agi, napravi nam malo nešto, nešto da se razbije monotonija.

    Mene naprimer, uopšte ne pali da postujem na temi Jebanje, i što se mene tiče ne mora ni da postoji tema. Kontam da tamo idu oni koji retko jebu, ili gotovu uopšte, pa se ko 5ogodišnji klinci lože na reč kurac....

    Al, daj, daj ti nešto svoje, nešto novo, gde će preko 150 ljudi da se prijavi i da ih držiš 2 meseca ko ovo takmičenje u kratežiranju.

    Uz dužno poštovanje prema tebi kao modu, al prosto nemaš pravo da kritikuješ Zycov način rada. Makar radi...

  7. Мој једини приједлог се можда односи на новајлије које тек почињу да пишу на сајту. Нпр, избаце лошу дефиницију или обраде неки већ дефинисани појам, требало би им можда објаснити зашто је на гробље послата њихова дефиниција и упутити их мало у то шта треба да се ради на сајту и на који начин. Можда нека универзална порука са упутствима за претрагу, писање и неколико примјера да виде како треба писати, типа линк на одабране дефиниције и слично. Мислим да би помогло.

    Možda i da im pošaljemo kolačić neki na kućnu adresu i topli kakao, kao i muzičku čestitku sa nekom lepom pesmicom. I grejač za noge. I šareno ćebence.

  8. тебра чакаре а да ти је то рекао курд? јел би се насмејао?

  9. Moj jedini predlog je das odbanuje samhain i napravi drugi forum o Sinanu sad ima ovaj podmeni može lako tu da se stavi!!!

  10. Mene naprimer, uopšte ne pali da postujem na temi Jebanje, i što se mene tiče ne mora ni da postoji tema. Kontam da tamo idu oni koji retko jebu, ili gotovu uopšte, pa se ko 5ogodišnji klinci lože na reč kurac....

    Moja faca su kad ljudi koji su postovali na JEBANJU zapravo i najviše jebali. http://static4.fjcdn.com/thumbnails/comments/gt+mfw+i+picked+oshawatt+in+black+for+this+exact+reason+_defb9b99bf84c88e5292bd1862af7039.jpg

  11. Мислим да би требало умодовати Вејврајдера.

  12. Ja sam samo dosao da kazem da Rajder liže bulju nekom od modova. posto vidim da to niko nije spomeno, et uzdravlje...

  13. тебра чакаре а да ти је то рекао курд? јел би се насмејао?

    To je zato što je Lepri rekao istinu pa se nisi uvredio. A šta bi bilo da te je oklevetao, a, a, a?

    Ne bih se smejao, ali ne bih se vređao i da je bilo ko drugi to rekao i popio ban, tražio bih da ga odbanuju kao i par puta do sad kad su ljudi banovani kad su me vređali.

  14. ја не могу другачије да проценим ову твоју тему осим да је спрдња.
    А зашто? Зато што ти мени никад ниси искрено рекао извини ЛОЛОЛ

    ovo je iskreno, casna pionirska. jes' ti trol i dosadan ko stenica, al za ponesto oko foruma si i bio u pravu a ja nisam.
    eto, prihvati izvinjenje, dosta je :)

    mislim nemoj da mislis da sad sto sam otvorio ovo da sam ja bezgresna ceca narodna majka ili statijaznam. banujem i ja, ponekad se iznerviram pa banujem nekog bez razloga (odbanujem posle). svestan sam toga.

  15. I da, mog'o si se i ti malo uključiti u rad, a ne kritikovati iz off-a. Tako je najlakše. Daj nam i ti nešto ko Zyc i Agi, napravi nam malo nešto, nešto da se razbije monotonija.

    radio sam i ja dosta stvari za razbijanje monotonije. samo ne mora uvek to da bude bucno. sada na zalost nemam vremena da organizujem nesto na takvom nivou.
    ali eto, pomazem ponekad oko kreiranja sadrzaja, pa makar to bilo penjanje na glavu kajzenu da napravi nesto. ma ja bi mu programirao, da mi da, jebi ga kul mi je sajt nekada bio :)

    ustvari, steram mu ga ova tema malo razbija monotoniju, zar ne?

  16. Da li je moguće da se neko iskreno uvredi za vređanje na internetu? Da li ste toliki patuljci od ljudi, toliko jadni karakteri? Pa ono kad je na temi o povratku Džonija meni Lepri napisao da sam džindžersko izbegličko govno, ja sam se nasmejao, jer jesam. Mislim, daj bre, vređanje pfff.

    ovo me, zajedno sa zakljucavanjem te teme nateralo da pogledam listu banova i da otvorim ovu temu.

  17. ustvari, steram mu ga ova tema malo razbija monotoniju, zar ne?

    Pa i ne baš.

  18. Čak ima defku sa smajlijem. Sa jebenim smajlijem. Oću odma da je odaberete. ODMA!

    EDIT: Njegova prva defka.

  19. Мој једини приједлог се можда односи на новајлије које тек почињу да пишу на сајту. Нпр, избаце лошу дефиницију или обраде неки већ дефинисани појам, требало би им можда објаснити зашто је на гробље послата њихова дефиниција и упутити их мало у то шта треба да се ради на сајту и на који начин. Можда нека универзална порука са упутствима за претрагу, писање и неколико примјера да виде како треба писати, типа линк на одабране дефиниције и слично. Мислим да би помогло.

    Džoni, smeješ se Mitketovom predlogu, ali dečko donekle ima pravo.

    Prvo, ja se sećam svojih početaka... Svaki 5 dan ban. Al prosto iz neznanja. Ništa drugo. Nisam imao pojma za pretragu, nisam imao pojma da se ne sme pisati nešto što je već definisano, nisam imao pojma da ne smeš dati plus na svoju defku sa lažnog profila. Nisam imao pojma. Ma nisam ni maštao da je to ovako ozbiljan sajt, jbt!
    Da mi nije bilo male DBSK97 da me uputi malo i uvede, a - a, odavno bih imao trajni ko većina onih balavandera.

    E sad, ima i drugi momenat - ljudi kad prave nalog na Vuki, neće da iščitaju, nego baš kao kad se instalira igrica obeležiš slažem se sa uslovima korišćenja i next, next, next i prijavljen si...

  20. najveća je glupost banovati trajno neke dobre autore, sa medaljama, ordenjima itd. Ionako će napraviti dupli i krenuti da troluje i spemuje još više. A ovo lađenje na par dana za dosadni spem je ok, zar vam nije muka kad Lazić na svakoj temi predloga okači kajzena boli kurac? ja bi mu dao dan odmora da sam mod za taj spem. Vređanje je relativna stvar neko se vreća, neko ne, glupo je kad moderator banuje autora jer je pitao ''koji je papan ovo odabrao''? Papan jebote, šta je to toliko uvredljivo čovek dobio 7 dana. Još poster, totalna glupost.
    Predlog: Vratite naloge svim autorima koji imaju bar značku na definicijama. (najduži ban za dobrog autora treba da bude 6 meseci).

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.