Predlog: Malo moderatori dolade na forumu

  1. Samo nek mala DBSK97 upucuje i uvodi to je bitno ;)

  2. Ja sam bijo banovat što sam prije dvije godine jednu defku izbacio tru puta! A nisam ja no bio bag! Nikad nikome nisam otvorio dušu za to. A bio sam povrijeđen!
    Moderatori zlikovci!

  3. Džoni, smeješ se Mitketovom predlogu, ali dečko donekle ima pravo.

    Prvo, ja se sećam svojih početaka... Svaki 5 dan ban. Al prosto iz neznanja. Ništa drugo. Nisam imao pojma za pretragu, nisam imao pojma da se ne sme pisati nešto što je već definisano, nisam imao pojma da ne smeš dati plus na svoju defku sa lažnog profila. Nisam imao pojma. Ma nisam ni maštao da je to ovako ozbiljan sajt, jbt!

    A zašto mora odmah sve da zna? Neka se uči na način kako smo svi učili. Hoćeš možda i na hrvatskom, bošnjačkom i crnogorskom da okačimo pravila i da im uz lagano titranje jajašca golubijim perom recitujemo pravila al' kao neku lepu pesmicu?

  4. Pa i ne baš.

    ja koliko vidim najraznovrsnija tema na kojoj je najvisle ljudi napisalo neko svoje misljenje u poslednjih mesec dana. ne znam sta je tebi zanimljiv forum, ali live and let live.

  5. Назвао ме Лазић, а ја се тако не презивам, банујте га.

  6. Mene Stevan prijavio zbog pišanja po zvezdinoj temi.

  7. ustvari, steram mu ga ova tema malo razbija monotoniju, zar ne?

    Tema je odlična jer baš svako može da kaže šta god poželi, i to ni manje ni više nego nekom modu na kog ima pik.

    Napisah ti tamo - uz dužno poštovanje, jer ja sam relativno nov, i pravo aktivan zadnjih 6 meseci, pa ne znam šta je ko tačno radio pre toga...

    .

    I da Rihin post sa 10. strane mi se svideo upućen SasvimNebitnoj...

    Jebe li te ko?

  8. Daj nam i ti nešto ko Zyc i Agi, napravi nam malo nešto

    ti izgleda baš imaš para za bacanje

  9. I ja se cimam za nove autore, da se malo lakše probiju i takve stvari i gotivim kada vidim dobrog novog autora, ali ne treba muda da im se titraju. Neka se trude da uđu u foru sajta i da pišu, učestvuju i tako to. A i ko bi bre koji kurac čitao neka pravila. Opet bi pisali jebeni autobus i moju babu i tako neka sranja i da im okačiš na svim svetskim jezicima. Ovako, malo ban, malo ga mi napušavamo pa nauči.

  10. A zašto mora odmah sve da zna? Neka se uči na način kako smo svi učili. Hoćeš možda i na hrvatskom, bošnjačkom i crnogorskom da okačimo pravila i da im uz lagano titranje jajašca golubijim perom recitujemo pravila al' kao neku lepu pesmicu?

    Džoni, jebemmumiša, zar nisi ispratio šta se sve izdešavalo u proteklih par meseci...
    Pa video si onog Joke Oke... više od 40 profila napravio, zainatio se, i pravi li pravi... oće stari profil. Tak'i su ti klinci danas. Besni i razmaženi, oće šta oni oće. Ne nauče baš svi iz svojih grešaka...

    A onaj puzzlefox, jbg iskren da budem ne znam šta je tačno uradio, al vidim da bi lik hteo da se vrati. Što mu se ne da još jedna šansa? Čak je imao i nik puzzlefox pokajnik...

  11. Kolko mi se prdi i povraća od ovog Ciklona. Kao on je neki veliki vladar, dobrotvor, strog a pravičan, da ga vole raja, idealan baš! Obratitete pažnju samo na ovo što sam boldovao kolko je to prožeto demagogijom i pičkapederstvom onako žensko manipulativno... Kad čujem ''narod'' što često čujem od njega prevre mi se želudac. Kapiram da je neki iskompleksirani mali paćenik što pere i čisti u meku one poslužavnike i ceo dan se kompleksira kad ga ljudi teraju u pičku materinu i onda dodđe gajbi i pritiskom na dugme on postaje veliki moderator dobročinitelj, strogi, pravični CIKLONNN! Bljuv!

    Prskam od sreće kada pročitam ovako dobar komentar!!1

  12. razgovor na forumu na temi koja nije predvidjena za to drugi ban, zato malo duzi, sledeci min 30 dana
    celt, 18.08.2011. (na 5 dana)
    ----------------
    Spemovanje foruma. Mala opomena
    celt, 13.08.2011. (na 1 dana)

    OVO TI NIKADA NEĆU OPROSTITI KELTE DECXKO! ZASRCE SI ME UJO!

  13. ti izgleda baš imaš para za bacanje

    Jbg, Nejked, može mi se...

  14. Džoni, jebemmumiša, zar nisi ispratio šta se sve izdešavalo u proteklih par meseci...
    Pa video si onog Joke Oke... više od 40 profila napravio, zainatio se, i pravi li pravi... oće stari profil. Tak'i su ti klinci danas. Besni i razmaženi, oće šta oni oće. Ne nauče baš svi iz svojih grešaka...

    Ali eto, nema ga više. Nije ni prvi ni poslednji niti se to dešava sada, a pre nije. Uvek se događalo. Lepo je tog joke okea janpi usrao kada je otvorio profil joke oke 21 i podelio šifru da ga sprdamo. To je lek za takve.

    A onaj puzzlefox, jbg iskren da budem ne znam šta je tačno uradio, al vidim da bi lik hteo da se vrati. Što mu se ne da još jedna šansa? Čak je imao i nik puzzlefox pokajnik...

    Pa ono, nemam pojma šta je Pazl uradio.

  15. A onaj puzzlefox, jbg iskren da budem ne znam šta je tačno uradio, al vidim da bi lik hteo da se vrati. Što mu se ne da još jedna šansa? Čak je imao i nik puzzlefox pokajnik...

    Vejve, pazl se vraco par puta, tj bio je odbanvan, ali uvjek poslije zasere hehehe
    jab volio da se vrati da opet malo svrlja po sajtu, al stas...

  16. celt, 13.08.2011

    malo sam odraso od 2011. :)
    da ne ulazim dal je bilo sa razlogom ili ne, banujem i ja. samo se trudim da ne rpeteram.

  17. Конан Сабласни
    "Funkcionisanje majmuna" Počnite sa kavezom u kome se nalazi pet majmuna. U kaveza na kanap okačite bananu i postavite stepenice ispod nje. Ubrzo će jedan od majmuna početi da se penje ka banani. Čim pridje stepenicama, poprskajte sve majmune hladnom vodom. Posle nekog vremena i drugi majmun će pokušati da dohvati bananu. Čim pridje stepenicama, poprskajte sve majmune hladnom vodom. Ubrzo će, kada jedan od majmuna pokuša da dohvati bananu, svi ostali pokušati da ga spreče. Tada možete da ukinete hladnu vodu. Izbacite jednog majmuna iz kaveza i dovedite novog. Kada dođe novi majmun i vidi bananu, pokušaće da je dohvati. Na njegovo iznenadenje, svi ostali majmuni počeće da ga napadaju. Posle jos jednog pokušaja i napada, majmun zna da će biti napadnut ako proba da se popne uz stepanice. Zamenite još jednog od starih majmuna novim. Čim novi majmun počne da se penje uz stepenice – biće napadnut. Prethodni novajlija sa entuzijazmom pristupa ovom kažnjavanju! Na isti način postepeno zamenite sve stare majmune novim. Svaki novi majmun će biti napadnut, čim pokuša da se popne uz stepenice. Većina majmuna koji ga tuku, nemaju pojma zašto nije dozvoljeno penjanje uz stepenice, a ni zašto učestvuju u tuči novajlije. Pošto ste zamenili celu početnu postavu majmuna, ni jedan od preostalih majmuna nikada nije bio poprskan hladnom vodom.. Ipak, ni jedan majmun ne pokušava da se popne uz stepenice do banane.Zašto? Zato jer koliko oni znaju – tako se tu oduvek radi. I tako se decenijama kreira korporativna politika velikih kompanija…

    Jebote, svaka čast za ovom poznavaocu psihologije... lolololol :)

  18. Jebo vas pazl, bre, vrhunski smarač, klasični. Nije onaj tip ljudi ko Cara, Samh i tako ti, pazl je seljačina.

  19. И после се ти, Рајдеру, чудиш што те сви дркају да си шлихтара.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.