Prijava

Kostiću samo sereš. Kako da nemam predrasude prema nekome ko svaki kurac-palac sankcioniše banom. Glumiš neko ludilo, gistro neka avngarda. Nemaš muda sinak. Zadrži za sebe to svoje ludilo i završi ovu konverzaciju.

СКОЧКО ЈЕ 76. ГОДИШТЕ И ЈЕБЕ

Je l' može slobodan mod da obriše plagijatorske reakcije koje sam postavio u servisu. Hvala.

Ovo je tema "Moram nekome da se pojadam na moderatora"?
Strogo, nije strogo, meni nije strogo, drugom jeste, meni smeta, drugome ne smeta, ta Bože moj, tako to funkcioniše, osim kad se prećera.
Ja mislim da ja nisam ništa zasro, što je dobro.
\o/

stvarno ste bagra, jebo mamu, kako posle covek s vama da se dogovori nesto normalno?

Od kada na ovom sajtu postoji dogovor? Ajte kolega, dajte malo objektivnosti. I onako će, na kraju, biti kako vi odlučite.

Ako se baš mnogo i loše spemuje i troluje,upozorenje,pa poslednje upozorenje pred zaključavanje i ban,ja bih to tako da me iko išta pita.Jes da ne visim mnogo po forumu,al primetih da su neke teme nekad stvarno otišle pod ključ po meni bez razloga,al to je opet po meni pošto kapiram da postoji neki pravilnik koji modovi poštuju,ili možda i ne poštuju - kad bih ga pročitao znao bih to.
Eto toliko od mene ako sam bio malo od pomoći drago mi je,a ako nisam napušite se kurca i pičke lololo

Ја бих да отворимо ми оне фотографије, да се гледамо мало тако по сликама и да се дружимо

Da vidimo nove bicepse i tako to, a Smare? :D

Па то бре, не могу више да се чувам за себе, нико ме не види, пућ' ћу у пм! :)

мрзело ме да читам свих 8 страна јер ме заболе, да простиш, колко сам ја сконто, ако напишем на пример келте сиши ми славишу сочнога, јел то за бан ил јок?

свако добро, грüци

или рецимо смарко брате ја не знам што су сви на вуки причали да си најлепши и најзгоднији на вуки, кад си реално ружан ко курац

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ
Е овакав спем чини сајт занимљивим

Ti uživaš u banu. Tebi to imponuje. Tebe ne treba banovati.
Rezime sezone.

zar nije dovoljno samo banovati ako se ceo forum ispemuje a ne za bezobrazne reči i interpunkciju

Ако није за бан, онда га сиши и мени, келте.

Није ово за мене, Леприконе, слободно тврди да сам грдан.

Џорди

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ
Е овакав спем чини сајт занимљивим

+1

ostaće možda Valdemar da sam sa sobom sukcesivno raspravlja o Hegelovim sabranim delima, i Van Goga i smorka megatronka da razmenjuju recepte za torte sa glazurom u obliku nasmejanog Tinki-Vinkija, dok šeruju na PVT-ove slike Brusovog stojka ukrašenog belim radama.

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, Lukse, leđendo, trista tvojih defki nije vredno ove genijalnosti. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! I sve tačno, nije baš da razmenjujem recepte za torte, ali jedino što ''doprinosim'' forumu jeste da visim kad-tad na raznoraznim pitanjima i to uglavnom kad je Brus tu. Realno, dokle god ima tema ''Raznorazna pitanja'' i ona tipično ženska za rešavanje ''psiholoških'' testova ličnosti, ja sam hepi, a vi se svi izdogovarajte šta vama najviše odgovara.

колко сам ја сконто, ако напишем на пример келте сиши ми славишу сочнога, јел то за бан ил јок?

или рецимо смарко брате ја не знам што су сви на вуки причали да си најлепши и најзгоднији на вуки, кад си реално ружан ко курац

HAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHA! Nađe se ovde dobrog spema.