Predložite TRAJNO BANOVANE autore koje treba odbanovati i dajte dobar razlog za odban

  1. одбанујте фридриха барбаросу

  2. Krajslere, pa video sam da je to pazl bokte :)

    znam da su odbanovani, ali to se odnosilo na ove koji su na sopstveni zahtev.. das im ban mesec-2-3, a oni ako hoce da se vrate, neka se vrate

  3. ja mislio ti ne znaš, nekako mi post onaj : sajt više nije isti bez njih dvojice značio kao da ne znaš da su odbanovani, konta sam da si ko gugi, bio na moru pa sad se vratio na ovaj novi sajt :D

  4. ja dok nisam bio trajniran,mislim da je mozda 5 ljudi ukupno znalo za moje postojanje ovde...

  5. Ja vala, dosao jutros :)

  6. ollanik, koji ti je dupli nalog još ?

  7. ja sam skoro naisao na jos jedan ollanikov dupli, na avataru je privatna slika... da nisi to ti ?

    banovan je nalog.. sad cu da probam da nadjem opet

  8. Aha, ja mislio ono predlozi, a samo boldovani odbanovani :D Kad ono medjutim.

  9. ja sam skoro naisao na jos jedan ollanikov dupli, na avataru je privatna slika... da nisi to ti ?

    Ја знам ваљда 5, не знам јел има још лоло

  10. E da, zaboravih da kazem. odbanujte PuTinCana da moze da izbrise njegove poruke sa mnom za predlaganje nekih njegovih defki za odabrane... jedino su mi on i jos par autora koji nisu bas dugo aktivni ostale ne rasciscene, a hteo sam ceo pvt da ocistim.

  11. Јамајка, брате, јебо то, не'ш умрети. :)

  12. Предлажем да се одбанује Lanasse, онако за моју душу. :)

  13. I koja je sad svrha trajnog bana?

  14. Da vidiš ima li nekog ko te istinski voli i čezne za tobom, te je rad predložiti te za odban.

  15. poenta je da nema poente.

  16. Zašto je život toliko prolazan?

  17. Zašto ima retardiranih ljudi?

  18. Aurora.
    Jedna je Aurora i vratite je.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.