Prijava

Molim vas da iznesete sto vise tehnickih informacija o proslavi vaseg rodjendana, tj, gde ste slavili, koliko ste ljudi zvali, koliko vas je sta kostalo, cime ste sve bili snabdeveni itd... A oni koji nisu slavili neka iznesu svoje planove za proslavu. Ako vec postoji tema nadam se da ce se naci neko dovoljno ljubazan da okaci link :)

Ја сам славила у месној заједници 11. конгрес. коштало је неких сто двеста марака. било пива вињака и бахус коле.

Kod kuće, 2 gajbe piva, 2 litre rakije, 4 ortaka.
Hrana ništa, pokloni ništa, torta ništa.

I ne zajebavam se. Moj 18 rođendan.

Nači lokal tipa restoran, dogovoriš se sa njima oko cene ali da oni snabdevaju hranu i piće.
50-ak mladih i 10-ak starijih (kumovi,tetka,komšija i to). 1200 din po osobi koštalo kada je moja sestra slavila.

Код мене биле го го играчице, масу вискија и неке малолетне цавуље. Било фино.

Proslaviću ispred dragstora uz dvolitru jelena i pocepane tikete

EDIT: JEDVA ČEKAM

Drago mi je da cujem kako je bilo nekada ali me konkretno zanima stanje u poslednjih par godina jer ta muka i mene ceka za par meseci :)

Ја тек за 3 године!

Mene postavili na čelo stola, dali mi da ocvrljučem bajaderu i rekli MRŠ NAPOLJE!

kakav bre 18-ti kakve pi*ke materine, za šta da slavim ... ja ću da slavim kad se odvojim od porodice, pa osnujem svoju porodicu ... e to je onda za slavlje,a ne ove gluposti

tek za 8 godina punim... ima vremena do tada

Макаронац балавац један!

jedva čekam da uđem u diskoteke i da vidim kako je tamo
meni je fino, džabe mi ulaz na bazen.. još koju godinu

Neka vikendica sa punim kurcem ozvučenja za svirke, nas sedamosam do deset, pun kurac alkohola i droze. I tako tri dana. Bi dobro.

dvije boce votke, 2 gajbe piva, boca vinjaka, 3 druga, 1 kondom (oni me častili), 0 jebanja. Bio previše pijan i za kurve.

Meni je rodjendan u januaru, sto znaci dve nesrece, slavim medju prvima iz mog drustva i bice -20 napolju tako da nikakve daleke varijante ne dolaze u obzir. Dakle, ko zna koliko se sta placa, neka napise. 30-ak ljudi bi bilo, 40 najvise.

Ja rođen na dan slave pa se uvalio kumu i slavio kod njega.

30-ak ljudi bi bilo, 40 najvise.

Maćora iskreno ja mislim da na 18ti rođendan treba da zoveš ljude sa kojima ćeš se družiti jedan duži vremenski period a ne da ih otkačiš poslije srednje, odnosno da oni otkače tebe.

Mislim ako imaš takvih 40 ljudi ti si bogat čo'ek stvarno ali ono... znaš, malo je to vjerovatno.

U svakom slučaju, ja mislim ako ćeš da iznajmljuješ lokal da ti je najbolje da se već kreneš raspitati kod nekog gazde pa da izvučeš to na rate ili da mu daš kad budeš imao kintu ako tad ne budeš mogao.
Ako ovo radiš, moja ti je preporuka da ti pripremiš piće jer ćeš proći mnogo jeftinije.

Ja se ne sjećam, al pričali mi da sam odao u potkošulju ciča zima bila, počastio ljude i oždero se od badelovog konjaka