Prijava

ja bio namoru, zaseli na plažu, zvao ortake i neke random devojke, ucirkali se ko majke. Možda će da ga slavim i za široke narodne mase a možda i ne, smisliću se do septembra.

Ja planiram sa par drugova da se odvalim, doduše ima još tri godine...

Ja slavio u svojoj garaži. Nas 6, gajva piva, pica, grickalice, malo droge, muzikica.
Doneli mi enciklopediju životinja.

Ja sam tad bio na selu, nisam imao telefon, nije bilo mobilnih, niko mi nije čestitao, a nisam tad ni imao neko društvo pa da mi bude drago kad mi čestitaju. Ćale me je probudio u pola šest ujutru da polivam papriku, a zaboravio datum, brat i sestra su bili na letovanju, keva isto zaboravila, i na kraju kad sam uveče pukao i rekao: pička vam materina, danas mi je osamnaesti rođendan, keva mi pokloni svoj sjebani Zenit fotoaparat. To mi je bio jedan od najgorih dana u životu.

ЈА САМ СЛАВИО ХОЛИВУЦКИ
НАС ДВАЈС ПОДЕЛИЛИ СМО ГАИБУ ПИВА И ЈЕЛИ ГРИСИНЕ И ИСПУШИЛИ ПОЛА БОКСА ЦИГАРЕ КОИ ВРХ БИО ДА НЕ КАЖЕМ ГАЛА

Valdo, izgleda da su ti rođendani baksuzni oduvek :)

Одјеби сва та срања и паре које би дао за то скупи и иди негде на викенд или тако нешто. Ја сам правио мега гига супер сељо 18ти и бачене паре и труд, сморио се ко међед и на крају курчегања.

Valdo, izgleda da su ti rođendani baksuzni oduvek :)

Nije, posle mi je od devetnaestog pa sve do ove godine bila mnogo dobra žurka, uglavnom zovem ljude negde u prirodu, na neki vidikovac ili u šumu ili pored reke, pa ono, kotlić, roštilj, pivo, trava, i šta već ide uz to. Samo pre neki dan umalo ne pogiboh.

Moje mišljenje je da su to najčešće bačene pare. Sve preko 20 ljudi je mnogo.
Svoj 18. sam slavio gajbi, sa 15-ak ljudi iz društva, posle mi došla najbliža rodbina (sutradan) i to je to. Poznajem jako mnogo ljudi, krećem se u različitim društvima, ali ostajem pri stavu da je pozivanje i čašćavanje ljudi koji ti objektivno nisu pravi prijatelji nepotrebno.
Iz tuđih iskustava imam jednu bitnu preporuku, ako nosiš svoje piće u neki klub, gledaj da te ne pokradu, tj. ''zaplene'' višak pića.

Aha, dobro onda, nego sam to pomislila na osnovu ovog posta ovde i onog od pre neki dan. Podeli sa nama neko lepo iskustvo sledeći put :)

Sledeći put šator-vreća-planina, ćao ragaci, odoh malo da meditiram o smislu života.

јесам ја једини који није славио осамнести? :/

Saću i ja ti se pridružim Lepri, bole me kurci da bacam pare da se stoka napije...

јесам ја једини који није славио осамнести?

Ima i Krajsler i Miljan i još 117010 članova.

мени је тај 18. кврцнуо у главу да морам коначно да јебем нешто, и би тако исте године, само у лето.

Ja sam baronisao celom drustvu da je bilo toliko do jaja da su se svi ponapijali i nadrogirali i da se niko ne seca. A u stvari nisam ni pravijo!
I dan danas prepricavaju kako im je extra sto se ne secaju!

15 људи, славио у дворишту, 7 кила меса (било много, женске слабо јеле), две гајбе пива, вотка, ракија, вино, и неки сокови и вода. Углавном мање и уже друштво - основна, средња и комшилук. Изнео ДВД плејер и пустио музику с неког диска, неки микс ЈУ рока и неких Сергеја. Пикали пикадо, свирали мало, женске опрале судове, то ми још и најбољи поклон. Отприлике фино и умерено било.
Ако имаш двориште или тако неки простор, то је најбоље решење.

na klupicama u kraju iznel mnogo gajbari piva,mnogo vutre,mnogo semenki,pola bezanijske kose druga mesna zajednica bilo...fazon 4656 muskaraca i 3 ribe tako nesto lololl

U diskoteci, poklopilo se da Bora Čorba gostuje. Sam samcijat, pjev'o na plejbek. Priđem mu da se uslikam, smrdi kao septička jama, možda se i usr'o. Cug'o je tada, inače... Loš rođendan, bar meni...

Bilo bi lepo da odem u prirodu da nije januar u pitanju :D Vule, nije to lose, samo jel to sa prostorom ili bez? I uvek imas neki trosak sa strane jbg.