Prijava

Pa iz srednje ima samo par ljudi, za koje vise garantujem od ovih ostalih, ima nekih koje znam ceo zivot, i naravno dosta ljudi iz osnovne i iz kraja sa kojima se bleji u parkicu. Od njih zavisi broj ljudi, svasta moze da bude do tad. Da kazemo 30 ljudi. Ne znam kakav prostor da iznajmim za to. Za pice sam vec cuo da je jeftinije da ti sam uzmes tako da mi to nece biti problem. A jel imas ideju koliko se placaju konobari i to osoblje?

Brate, to ti slabo znam obzirom da sam ja iz Crne Gore pa ne znam je l' nam se cijene podudaraju ali kapiram ako iznajmiš lokal da uz njega "gratis" dobiješ konobara koji tu radi, mada ga moraš nešto častiti da ne ispa'neš seljo :D

Meni bio gudački kvartet i 7 gajbi Wajferta, ekvivalent u plastici. 30 ljudi al kupili smo i sa ulice, napravili mi tortu u obliku gitare, posle moji otišli pa je bio belaj, bio jedan što već kad je ušao nije bio na nogama, al ipak se posle probudio i popio flašu ruma pošto to niko nije pio dakle rum ne zaboravi a ni bejliz nije loše.

Sto se mene tice, nikako muzika uzivo, ne treba ovim mojim alkoholicarima jos povoda da piju. Zanima me kako funkcionise to sa osobljem, koliko je iznajmlivanje prostora za 30-ak ljudi, i sta je isto svuda a sta se razlikuje od mesta do mesta?

Што гудачки квартет је до јаја да ли може боље од тога!?

Meni za manje od dva meseca, a nemam pojma ni gde ću ni kako ću, ništa planirano nije. Otprilike 50, 60 ljudi ukupno, manje više. Pa da se upišem.

Ja sam slavio u Kolarcevoj zaduzbini, pevali mi Arsen Dedicx i Rade Serbedjija. Bile zenske, bilo sve.

ja sam imala pazle, slagali celo veče.

Zavisi, ako iznajmiš od nekoga koga znaš onda bude povoljno, ja sam od vozača GSP-a jednog ne zezam se, iznenadio bi se koliko ljudi drže lokale, počni redom da pitaš. 80 evra sam platio, 30 je bilo zvanica al se popunilo do 80 ljudi taman tolko je moglo i da stane, valjda je gazda računao evro po kvadratnoj stopi kolko jednom čoveku treba da stoji.

Ja sam pravio 18 na akapulku, dva stola rezervisali AKAPULKO JEBE kakvo iznajmljivanje prostora čoveče

A za muziku, moja ekipa su isto alkosi baš, al krenuli smo sa kvartetom i kad preračunaš majke mi kao da se manje nekako popije, iako je živo. Kolko sam platio muzičare tolko sam uštedeo na piću, a pošto su svi krenuli da piju jače tek od 1 ujutru kad smo pustili mejdene, niko nije ni na ispiranju zavrđio XD XD

Neko jos? Bilo sta ljudii

za moj 18 rođendan bila beda, sankcije, rat...

Ja isto planiram, samo ranije malo. Jebežga, zakupiću prostor, pozvaću Slobu i Dekija, pičke će da čuju da dolaze Sloba i Deki, pičke će da pobegnu, ortaci će da čuju da su pičke pobegle, ortaci će da pobegnu i ostaćemo Deki, Sloba i ja. Biće haos.

ma kakvo osoblje, sopstveno pice i ti kurci. 12e po osobi, vrhunski restoran, ukljucena hrana, pice, konobari.. Moja bila muzika i torta. Zvali drug i ja po 40ak ljudi, pravili zajedno. Bilo super.

За мој било бомбардовање. Ми се окупили мало код мене, напили се, појачали музику..и онда банула полиција и избомбардовала нас песницама.

ŠALIM SE NE IDE TO TAKO, KAD PIČKE ČUJU KOJE SAM JEBAČE POZVAO IMA SVE DA DOĐU I BIĆE HAOS

EDIT: I ZABORAVIO SAM ČAKA, DAVIDA, MARAVILJOSA, OMBRETA I ARLOVSKOG

za moj 18 rođendan bila beda, sankcije, rat...

Slično. Kući, ribe ispalile, pa bio kaluđerasti-gejštat. Drndo sam gitaru dok se nisu svi smorili i bio fajront.
Ali bila dobra klopa. Čim sam ih rasterao, seo sam ko čovek da krkam!1

Ali bila dobra klopa. Čim sam ih rasterao, seo sam ko čovek da krkam!1

e to...ma, bilo super.

Шатра преко целог села, пекло се 2 вола, 8 прасића и 5 јањаца, укупно око 2 тоне меса. Гостију око 250, пево Бобан Радосављевић Рођен Лош. Пиће све домаће јер су моји домаћински људи, кева сарме завијала 10 дана и пекла колаче још 15. Обуко сам нову кошуљу кратки рукави карирани фазон, панталоне ћале дао да не бацам паре на то и ципеле патике полу полу фазон да се тако изразим. 60% гостију је било сћалетовог и кевиног посла + родбина 50+ година и 15ак мојих другара. 3 рибе, нисмо јебали.